نمایش 1 - 10 از 702
یکی از شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران به مسیح ارتش در کردستان معروف شده است.
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:
حجت‌الاسلام باقری گفت: کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما، هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.
گزارشی از بازتاب مردمی پرتاب ماهواره "نور"؛
جمهوری اسلامی ایران به مدد اقتدار نیروی دفاعی و نظامی، به ویژه خط‌شکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در بالاترین جایگاه دفاعی در منطقه و جهان قرار گرفته است.
مهر گزارش می‌دهد
سهام عدالت به جز یک برگه و سالی حدود ۲۰۰ هزار تومان، عایده ای برای مردم نداشته است درحالی که می‌توان با آزاد سازی یا وثیقه سازی آن باری را از دوش مردم آسیب دیده از کرونا برداشت.
در نشست خبری رزمایش سراسری کمک مومنانه مطرح شد:
اولین نشست خبری رزمایش سراسری کمک مومنانه پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در راستای کمک به افراد آسیب دیده در ایام بیماری کرونا با حضور امام جمعه وفرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ و اصحاب رسانه برگزار شد .
در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی بوستان بین راهی ۸ هکتاری شهید مفتح درمسیرحاشیه جاده همدان به کربلا با مشارکت نیروگاه شهید مفتح ومنابع طبیعی کبودراهنگ افتتاح شد.
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بهار وکبودراهنگ:
مهندس عیسی جعفری با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی دو خط قرمز مهم خواهم داشت گفت: به تمام مردم انقلابی و همیشه در صحنه بهار و کبودراهنگ قول خواهم داد دفاع از آرمان های نظام به ویژه امام و رهبری و خون شهدا و مردم دو خط قرمز من خواهد بود.
درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان کبودراهنگ در میعادگاه های نماز جمعه بخش های مختلف اقامه شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان در مراسم پاسداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی:
آیت الله حبیب الله شعبانی با بیان اینکه اراده شهید حاج قاسم سلیمانی تابع اراده رهبری بود، گفت: سردار شهید سلیمانی به خاطر دفاع از ناموس، نادیده گرفتن قدرت های پوشالی و صلابتش مقابل قدرتهای مستکبر، به عنوان مظهر مقاومت در برابر ظالمین عالم شناخته شد.
درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
خطبای نماز جمعه عبادی – سیاسی این هفته شهرستان کبودراهنگ ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، اقدام خبیثانه و ذلیلانه آمریکا را محکوم کردند و انتقام خون سردار جبهه مقاومت را خواستار شدند.

صفحه‌ها