نمایش 1 - 10 از 473
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان در خطبه های این هفته در رابطه مسائل مختلف روز و همچنین دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که پیش رو است به ایراد سخنرانی پرداختند.
در حالی که تا تسویه قسط اول از مطالبات کریدنس کوتو کمتر از ۵۰ روز دیگر باقی است پرداخت یا عدم پرداخت مطالبات این بازیکن آزمونی بزرگ برای رد یا تایید صلاحیت هیئت مدیره باشگاه است.
گزارش از نخستین روز نام‌نویسی انتخابات ریاست جمهوری
نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز سه‌شنبه (22 فروردین ماه) با دستور وزیر کشور آغاز شد.
دولت روحانی از همان ابتدا با شعار تغییر در وضع اقتصادی به صحنه آمد و در سخنرانی انتخاباتی خود وعده های بسیاری داد که در حال حاضر هیچ کدام از آنها محقق نشده و وزرای دولت هم ظاهرا تمایلی برای تحقق آن وعده ها ندارند.
يك نوزاد 650 گرمي به نام «آرشیدا» در همدان متولد شد که پس از 20 روز با كاهش و زن به 400 گرم رسيد، اميدي به زنده ماندنش نبود که اكنون با مراقبت در بخش «ان آي سی يو» بيمارستان تامين اجتماعي دو ماهه شده و طبق اعلام پزشكان دو هفته ديگر به جمع خانواده مي‌پيوندد.
ایجاد و گسترش اقامتگاه‌‎های بوم‌گردی و حمایت از آنها در استان همدان می‌تواند نقطه آغازین و مستحکمی برای توسعه گردشگری باشد و روستاها را زنده کند.
روز سیزده فروردین را با حفاظت و صیانت از طبیعت به یک روز به یادماندنی در دامان طبیعت تبدیل کنیم.
گره ساماندهی دستفروشی در دست مدیریت شهری؛
دست‌فروشی به عنوان پدیده ای که توازن اجتماعی فرهنگی شهر همدان را بهم ریخته نیازمند ساماندهی و نظم است تا از عوارض منفی آن بر پیکره کلان شهر همدان کاسته شود.
این بار نوبت تجمع دستفروشان شد:
ماجرای پیاده راه هفت میلیاردی بوعلی و دستفروشان بی نوای این پیاده راه، کم کم به مثنوی هفتاد منی تبدیل شده که حالا مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر را از ادعای توجه به طرح جامع به منظور تبدیل خیابان به پیاده راه پشیمان کرده است و امروز هم شاهد اعتراض برخی از دستفروشان که حاصل پیاده راه کردن بی تدبر هست بودیم.
گردشگرانی که می خواهند در نوروز یکی از عجایب دنیا را ببینند باید برای سفر راهی «علیصدر» و شگفتی هایش شوند؛ جایی که به تازگی مسیر جدیدی را برای گردشگران مهیا کرده است.

صفحه‌ها