نمایش 1 - 10 از 696
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بهار وکبودراهنگ:
مهندس عیسی جعفری با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی دو خط قرمز مهم خواهم داشت گفت: به تمام مردم انقلابی و همیشه در صحنه بهار و کبودراهنگ قول خواهم داد دفاع از آرمان های نظام به ویژه امام و رهبری و خون شهدا و مردم دو خط قرمز من خواهد بود.
درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان کبودراهنگ در میعادگاه های نماز جمعه بخش های مختلف اقامه شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان در مراسم پاسداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی:
آیت الله حبیب الله شعبانی با بیان اینکه اراده شهید حاج قاسم سلیمانی تابع اراده رهبری بود، گفت: سردار شهید سلیمانی به خاطر دفاع از ناموس، نادیده گرفتن قدرت های پوشالی و صلابتش مقابل قدرتهای مستکبر، به عنوان مظهر مقاومت در برابر ظالمین عالم شناخته شد.
درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
خطبای نماز جمعه عبادی – سیاسی این هفته شهرستان کبودراهنگ ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، اقدام خبیثانه و ذلیلانه آمریکا را محکوم کردند و انتقام خون سردار جبهه مقاومت را خواستار شدند.
در خطبه های نماز جمعه شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان کبودراهنگ در میعادگاه های نماز جمعه بخش های مرکزی،شیرین سو و گل تپه اقامه شد.
سخنان هدف‌دار فرماندار کبودراهنگ؛
عکس‌العمل شدیدالحن فرماندار کبودراهنگ در روزهای منتهی به انتخابات مجلس، بار دیگر مهندسی دولت برای کنترل رسانه های انقلابی در روشنگری از عملکرد نداشته دولت تدبیر و امید و اصلاح طلبان را نشان داد.
گزارش دانا از ریشه‌های معضل بیکاری؛
در حالی نرخ بیکاری بالای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مدام به نداشتن مهارت کافی و متناسب آنها حواله داده می‌شود که به نظر قرار است با ایجاد دوره‌های مهارت‌آموزی باز هم ورود آنها به بازار کار به تاخیر بیفتد.
دانا گزارش می‌دهد؛
برخی از متهمان دانه درشت وقتی در دادگاه ها حضور یافتند به طور کل چهره شان تغییر کرد و با چادر و ریش بلند و حتی پیشانی پینه بسته در دادگاه ها ظاهر شدند درحالی که تا پیش از این 180 درجه با این ظاهر تفاوت چشم‌گیر داشتند.
گزارش دانا از وارونه‌نمایی نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس از یک آسیب اجتماعی؛
در حالی اعضای فراکسیون زنان مجلس که همگی از لیست امید هستند و معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور بر افزایش سن ازدواج پافشاری می کنند که معصومه ابتکار در هفتمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک در ۹ شهریورماه ۹۸ تاکید می کند که آمار کودک همسری در ایران کم بوده و معضل کشور نیست.
در خطبه های نماز جمعه شهرستان کبودراهنگ مطرح شد:
نماینده ولی فقیه در شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه جریان غدیر نشان میدهد که سیاست مورد توجه اسلام است افزود: پروردگار در روز عید غدیر قدرت را به دست معصوم سپرده است و این نشان میدهد اسلام قدرت را با عصمت پیوند میدهد تا عدالت اجرا شود.

صفحه‌ها