نمایش 1 - 10 از 708
روز گذشته عده ای سودجو با ایجاد موج در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت گوشت قرمز به بالای ۲۰۰ هزار تومان درصدد آشفته سازی این بازار و تثبیت قیمت دلخواه خود بودند که با مشاهدات میدانی از قصابی‌های سطح شهر این خبر از اساس تکذیب شد و هیچ مشکلی در خصوص تامین این کالای اساسی در ماه مبارک رمضان برای مردم وجود ندارد.
در آستانه ی عید نوروز؛
با وجود نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز بازار پوشاک و کیف و کفش کبودراهنگ در شرایط بحرانی به سر می برد و خبری از خرید پوشاک شب عید نیست.
مهدهای کودک همدان این روزها در حالی به فعالیت های خود ادامه می دهند که جای خالی نظارت بر وضعیت هزینه های دریافتی آنها از والدین و بهداشت محیط به ویژه در دوران کرونا احساس می شود.
مدتی می‌شود آلودگی هوا گریبان گیر اهالی شهرها و روستاهای اطراف نیروگاه شهید مفتح شده و مردم آن، از استشمام هوای پاک به ریه‌های خود محروم مانده‌ و محکوم به دودخوری شده‌اند.
امسال به شعار «تولید، پشتیبانی و مانع زدایی» مزین شده و باید در این مسیر گام برداشته شود اما این روزها «کارخانه خوراک دام کبودراهنگ» زیرسایه مانع تراشی‌ها تعطیل شده است.
در حالی خبر از احداث بیمارستان‌های جدید در همدان به گوش می‌رسد که هنوز برخی از بیمارستان‌های فعلی همدان از لحاظ کادر درمان، مسائل کمی و کیفی دچار ضعف هستند، نکته‌ای که در احداث بیمارستان‌های جدید باید از قبل بررسی و حل شود.
یکی از شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران به مسیح ارتش در کردستان معروف شده است.
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:
حجت‌الاسلام باقری گفت: کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما، هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.
گزارشی از بازتاب مردمی پرتاب ماهواره "نور"؛
جمهوری اسلامی ایران به مدد اقتدار نیروی دفاعی و نظامی، به ویژه خط‌شکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در بالاترین جایگاه دفاعی در منطقه و جهان قرار گرفته است.
مهر گزارش می‌دهد
سهام عدالت به جز یک برگه و سالی حدود ۲۰۰ هزار تومان، عایده ای برای مردم نداشته است درحالی که می‌توان با آزاد سازی یا وثیقه سازی آن باری را از دوش مردم آسیب دیده از کرونا برداشت.

صفحه‌ها