گزارش

آذری: آقایان تضمین بدهند اتفاقات اهواز در فینال حذفی رخ ندهد
۹ خرداد نمی‌توانیم با استقلال بازی کنیم
مدیریت غلط، بلای جان پاس!
ادامه حیات سبزپوشان در همدان نیازمند بازنگری اساسی

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان

آخرین اخبار

مطالب ورزشی

مدال نقره و برنز مجموع دسته فوق سنگین وزنه برداری جهان به نمایندگان کشورمان رسید.
علی هاشمی موفق شد مدال طلای مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری جهان را در دسته 105 کیلوگرم کسب کند، لحظه جالب دریافت مدال او را مشاهده می‌کنید.
مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان ــ آمریکا
وزنه‌بردار دسته ۱۰۵کیلوگرم کشورمان عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.
رئیس هیات تیراندازی استان همدان از اعزام ورزشکار پرافتخار همدان به مسابقات سلاح‌های بادی آسیا به میزبانی کشور ژاپن خبر داد.
رئیس هیات کوهنوردی همدان اظهارداشت: بحث آلودگی هوا امروزه در همه کره خاکی مشهود و قابل لمس است و همدان نیز از این قاعده مستثنی نیست و ما هر ساله شاهد آلودگی هواییکه بواسطه تشکیل گنبد گرمایی در زمستانها بر روی شهرها ایجاد می شود هستیم ، البته در همدان نیز این آلودگی به قدری نیست که ارتفاعات را در برگیرد .
اصغر قاسمی یکی از کوهنوردان شهرستان بهار می باشد که موفق به اتمام پروژه ملی فدراسیون کوهنوردی طرح ۳۱ قله ۳۱ استان شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در سال جاری تاکنون 74 ورزشکار همدانی در مسابقات بین المللی و 550 ورزشکار در مسابقات کشوری در رشته های ورزشی انفرادی با کسب مقام های مختلف، برای استان افتخار شدند.
مسابقات رده كمربندي سبكهاي ازاد استان همدان به ميزباني سبك كيوكوشين كاراته ماتسوشيما در خانه كاراته همدان با حضور 114 کاراته کا برگزار شد .
تیم اعزامی بانوان بزرگسال همدان متشکل از خانم ها الناز دبیری شیما صفایی اناهیتا هیربد فاطمه محمد ظاهری و اکرم ذبیهی در مسابقات تور ایرانی بزرگسالان کشور در کرج با همراهی مربی خانم زهره ابوطالبیان و سر پرستی منصوره فخر زارع شرکت دارند.
برانکو در اواخر لیگ برتر فصل قبل در دو بازی آخر تنها یک امتیاز گرفت تا در 65 بازی 130 امتیاز گرفته باشد.
فیزیوتراپ کیمیا علیزاده درباره آخرین وضعیت او بعد از بازگشت از مسابقات جهانی کره جنوبی، گفت: علیزاده دچار نوعی سندرم است که به نوعی سیستم عصبی و عضلات محیطی وی را درگیر می‌کند. البته درمان این بیماری تا سه هفته‌ طول می کشد.
گادوین منشا انگیزه زیادی برای گلزنی‌های متعدد در پرسپولیس دارد
گادوین منشا که یکشنبه قراردادش را ثبت کرد انگیزه زیادی برای گلزنی‌های متعدد در پرسپولیس دارد اما تاریخ این باشگاه و آنچه در خصوص مهاجمان خارجی وجود دارد علیه اوست.
طارمی به همه پیشنهادها نه گفت و به پانیونیوس می‌آید
سایت خبری باشگاه پانیونیوس یونان خبر داد که مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تمام پیشنهادهای خود را رد کرد و پانیونیوس را انتخاب کرد.
یک روزنامه ایتالیایی مدعی شد
بنابر نوشته روزنامه کوریره دلاسرا ایتالیا سردار آزمون و باشگاه روستوف برای حضور این بازیکن در بشیکتاش به توافق نهایی رسیده‌اند.
امید ابراهیمی هفته‌‌های ابتدایی فصل را از دست داد
هافبک استقلال که شب گذشته قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد، به احتمال فراوان هفته های ابتدایی فصل را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد.

صفحه‌ها