نمایش 1 - 10 از 312
شهید مدافع حرم محسن فانوسی:
همسر شهید فانوسی با بیان اینکه همسرم انسانی متواضع بود، گفت: او مدافع حرم حضرت زینب(س) بود، اما می‌گفت شغل من جاده‌سازی است، حالا که خوب نگاه می‌کنم متوجه می شوم که واقعاً کارش جاده‌سازی بود چراکه راه را برای ما هموار کرد تا بتوانیم با آرامش به مسیر ادامه دهیم.
مدیرکمیته امداد شهرستان کبودراهنگ خبر داد:
مدیرکمیته امداد شهرستان کبودراهنگ گفت:در آستانه سال جدید جهت رفع مشکلات خانواده های محروم 11هزارو 500پاکت در سطح مدارس توزیع شده است.
رئیس تبلیغات اسلامی کبودراهنگ عنوان کرد:
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ گفت: ۴۰۰ جلسه سخنرانی طی ایام فاطمیه در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
آیت الله قائم مقامی با تأکید بر اینکه باید به مسئله وقایع و حوادث بعد از رحلت نبی مکرم اسلام(ص) با زبان علمی، استدلالی و محترمانه و از منظر شفقت و هدایت پرداخت، گفت: ساخت سریال درباره حضرت فاطمه زهرا (س) نیازمند تلفیق زبان علمی و محتوایی از علما و زبان فنی و هنری از هنرمندان متدین، متعهد و مذهبی است.
گفت و گو با کار افرین زاهدانی؛
یک کارآفرین زاهدانی گفت: در حال حاضر در کاری جدید در استان،23راس آهو در حوزه استحفاظی شهرستان زاهدان در حال پرورش دارم.
عبدالرضا حدادی:
عبدالرضا حدادی هنرمند چیره دست کبودراهنگی که از ده سالگی فعالیت خود رادر زمینه های مختلف هنری آغاز و تا به اکنون تمام زندگی خود را وقف هنر کرده است.
فرماندار کبودراهنگ گفت: در اولین روزهای آغاز دهه مبارک فجر 12طرح عمرانی با 8میلیار و 150میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.
بي‌شك حجاب مقوله‌اي مهم در جامعه اسلامي محسوب مي‌شود كه به‌خصوص رعايت آن توسط چهره‌هاي شناخته‌شده حائز اهميت است.
«ارگان وزارت خارجه انگلیس تعمد دارد که یکجانبه آن بخشی از مطلب را پوشش دهد و منعکس کند که در توازن بین نیروهای سکولار و مذهبی، کفه به نفع نیروهای سکولار سنگینی کند و به ضرر نیروهای مذهبی».
معاون اداره کل ارشاد استان:
معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از اجرای بیش از 200 برنامه در دهه مبارک فجر خبر داد.

صفحه‌ها