نمایش 1 - 10 از 370
نماینده مردم تویسرکان:
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای گرفتن ردیف بودجه اجرایی و عملیاتی به منظور اجرای طرح سامان دهی جاده تویسرکان به همدان از مسیر گنج‌نامه با جدیت دنبال می شود.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است اگر بعد از عدم واکنش کنگره آمریکا به پایبندی ایران به برجام ترامپ عدم پایبندی را تأیید کند،‌ کار برجام تمام است.
رئیس اداره اوقاف کبودراهنگ مطرح کرد :
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ از ثبت ۷ وقف جدید در این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: ارزش ریالی این موقوفات بیش از ۶۰۰ میلیون تومان بوده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ گفت:خاک ورزی کشاورزی بهترین راه حل برای حفظ محیط زیست، منابع آبی و خاکی برای نسل های آینده است.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: مردم این شهرستان بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مناطق زلزله زده کرمانشاه کمک کردند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از بسیج نیروها برای تامین انشعاب آب و برق ۲۰۰۰ خانوار در سکونتگاه‌های غیر رسمی همدان خبرداد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ خبرداد:
فرمانده انتظامی کبودراهنگ از کشف 10کیلوگرم تریاک از زیر بار چغندر قند در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی کبودراهنگ خبرداد:
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از توقیف خودروی حامل کالای قاچاق به ارزش ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
پروانه معصومی بازیگر کبودراهنگی سینما و تلویزیون:
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بسیج توانایی و ظرفیت بسیار ویژه ای برای حمایت از فیلم های ارزشی و حتی ساخت آثار ارزشی و انقلابی را دارد.
گفت‌وگو با مردی که در طول یک دهه اخیر، ایران را در حوزه سلول‌های بنیادی و شبیه‌سازی حیوانات متحول کرده، در نوع خود، وسوسه‌برانگیز و جذاب است.

صفحه‌ها