رئیس اداره کل اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودراهنگ، از افتتاح بنای امامزاده حسین (ع) روستای طراقیه این شهرستان با حضور مدیرکل اوقاف استان خبرداد.
جلسه ستاد برگزاری زیارت و بزرگداشت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص)در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ:
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اعزام 2000 نفر از بسیجیان به 40روستای محروم شهرستان در قالب اردوهای جهادی خبر داد.
فرمانده انتظامی کبودراهنگ خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبرداد.
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) خبر داد:
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) گفت:جشن روز دختر همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)در سالن اجتماعات سینما جوان کبودراهنگ با حضور 500 نفری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
به مناسبت روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني صورت گرفت:
رئیس اداره فنی حرفه ای شهرستان کبودراهنگ به همراه جمعی از کارمندان این مرکز ظهر امروز با حجت الاسلام روحانی امام جمعه کبودراهنگ دیدار کردند.
سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کبودراهنگ:
مهندس رضا بلالی گفت:شهرداری به عنوان مدیریت ارشد شهری نهادی اجرایی و محلی است که زیر نظر شهردار اداره می شود و وظیفه اصلی آن حفظ تعالی شهر است.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت:ماه رمضان ماه نزول قرآن و ماه خداوند رحمان است و شب های قدر در آن قرار دارد که از برترین شب های عالم است و روزه گرفتن در این ماه باعث جوشش چشمه تقوای الهی در وجود انسان در طول سال می شود.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
فرماندار کبودراهنگ گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در دو شهر از سه شهر این شهرستان برگزار شد و منتخبان مردم مشخص شدند.
در همایش بزرگ نیروهای انقلاب مطرح شد:
آیت الله دکتر شعبانی گفت:از نگاه نیروهای انقلابی کاندید اصلح کاندیدی است که با تخریب دیگران به مقام و ریاست نرسد که تخریب کنندگان کسانی هستند که در دل هایشان حب ریاست وجود دارد نه حب خدمت به ملت!
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان کبودراهنگ گفت:نخستین همایش جبهه نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان کبودراهنگ در روز بعثت پیامبر اکرم(ص)برگزار می گردد.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
فرماندار کبودراهنگ گفت: اعضاي هيأت اجرايي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در شهرستان شامل 9 نفر اعضاي اصلي و پنج نفر علي‌البدل انتخاب شدند.
رئیس اداره اوقاف شهرستان کبودراهنگ از آماده سازی امام زاده طاهر(ع) این شهرستان برای پذیرایی از مهمانان روز 13 فروردین خبر داد.
اینجا غار علیصدر است، زیباترین و شگفت انگیزترین غار آبی جهان که همانند نگینی در بین جاذبه های توریستی ایران زمین می درخشد و گردشگران داخلی و خارجی ، محققان و غارشناسان دنیا را مجذوب زیبایی منحصر به فرد خود کرده است.
فرمانده انتظامي شهرستان کبودراهنگ از کشف 38 کيلو و 215 گرم تریاک در اين شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها