سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کبودراهنگ:
مهندس رضا بلالی گفت:شهرداری به عنوان مدیریت ارشد شهری نهادی اجرایی و محلی است که زیر نظر شهردار اداره می شود و وظیفه اصلی آن حفظ تعالی شهر است.
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ:
فرمانده سپاه کبودراهنگ از برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای مدافعین حرم در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت:ماه رمضان ماه نزول قرآن و ماه خداوند رحمان است و شب های قدر در آن قرار دارد که از برترین شب های عالم است و روزه گرفتن در این ماه باعث جوشش چشمه تقوای الهی در وجود انسان در طول سال می شود.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
فرماندار کبودراهنگ گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در دو شهر از سه شهر این شهرستان برگزار شد و منتخبان مردم مشخص شدند.
در همایش بزرگ نیروهای انقلاب مطرح شد:
آیت الله دکتر شعبانی گفت:از نگاه نیروهای انقلابی کاندید اصلح کاندیدی است که با تخریب دیگران به مقام و ریاست نرسد که تخریب کنندگان کسانی هستند که در دل هایشان حب ریاست وجود دارد نه حب خدمت به ملت!
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان کبودراهنگ گفت:نخستین همایش جبهه نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان کبودراهنگ در روز بعثت پیامبر اکرم(ص)برگزار می گردد.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
فرماندار کبودراهنگ گفت: اعضاي هيأت اجرايي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در شهرستان شامل 9 نفر اعضاي اصلي و پنج نفر علي‌البدل انتخاب شدند.
رئیس اداره اوقاف شهرستان کبودراهنگ از آماده سازی امام زاده طاهر(ع) این شهرستان برای پذیرایی از مهمانان روز 13 فروردین خبر داد.
اینجا غار علیصدر است، زیباترین و شگفت انگیزترین غار آبی جهان که همانند نگینی در بین جاذبه های توریستی ایران زمین می درخشد و گردشگران داخلی و خارجی ، محققان و غارشناسان دنیا را مجذوب زیبایی منحصر به فرد خود کرده است.
فرمانده انتظامي شهرستان کبودراهنگ از کشف 38 کيلو و 215 گرم تریاک در اين شهرستان خبر داد.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران همدان از اعزام نخستین کاروان‌ راهیان‌ نور ورزشکاران استان همدان طی سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
در مصاحبه اختصاصی ارائه گردید:
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در مصاحبه اختصاصی با سایت کورنگ،گزارشی از فعالیت های بسیج در طی یک سال گذشته ارائه کرد.
عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه آمارهای ارائه شده در خصوص کاهش تورم غیر واقعی است، گفت: انداختن تقصیر در حوزه مشکلات معیشتی و اقتصادی به گردن دولت قبل غیرقابل توجیه است و باید اطلاعات واقعی در این باره به مردم ارائه شود.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ خبر داد:
فرماندار کبودراهنگ گفت:در راستاي اجراي اقتصاد مقاومتي طرح مشکل 27واحد صنعتي در ستاد تسهيل استانداري با 44مصوبه وانعقاد قرارداد تسهيلات 40ميلياردي در سال جاري انجام شد.
جناب آقای استاندار.از این که طی این مدت سه بار به شهر ما آمدید تشکر می کنم .به بزرگترین شهرستان استان ومحرومترین آن خوش آمدید.

صفحه‌ها