تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. تير 1395 - 20:29   |   کد مطلب: 22915
رئیس کمیسیون اصل 90 در مجلس نهم شورای اسلامی از پیگیری پرونده های ابتر در این کمیسیون از جمله گزارش عملکرد مجلس نهم در کمیسیون اصل 90 مجلس دهم خبر داد.
 گزارش عملکرد مجلس نهم با تکمیل ساختار کمیسیون اصل 90 مجلس دهم دنبال می شود

به گزارش کورنگ ، محمد علی پورمختار با اشاره به بررسی عملکرد مجلس نهم در کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: این موضوع عنوان یکی از پرونده های ناقص کمیسیون اصل 90 مطرح است که بعد از این که کمیسیون شکل بگیرد در دستور قرار می گیرد.

نمایند مردم  بهار و کبود راهنگ در مجلس دهم شورای اسلامی در این باره که شخصا پرونده های مذکور را دنبال می کند یا خیر، گفت: با توجه به شکل گیری کمیسیون اصل 90 ، حتما با داوود محمدی رئیس فعلی کمیسیون درباره پرونده های بلاتکلیف و ناقص صحبت خواهم کرد تا در دوره جدید مباحث دنبال شود و ابتر نماند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: از موضوعاتی ابتر باقی مانده است کمیسیون اصل 90 از دوره مجلس نهم، گزارش عملکرد مجلس گذشته و شکایت از فاجعه منا است که حتما این دوره مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد علی پورمختار در مجلس نهم ریاست کمیسیون اصل 90 را بر عهده داشت و پیش از پایان دوره نهم قوه مقننه از بررسی عملکرد مجلس شورای اسلامی و تهیه گزارشی در این باره خبر داده بود./

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت