تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. آبان 1396 - 17:48   |   کد مطلب: 26039
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:
اربعین نوید بخش، ایجاد انقلابی جهانی است
امام جمعه کبودراهنگ گفت:امروز اندیشمندان جهان در خصوص حرکت عظیم ۳۰میلیونی اربعین معتقدند که این حرکت نوید یک انقلاب جهانی را می دهد و این حرکت میلیونی مردم زمینهساز ظهور حضرت حجت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تقدیر از برپایی مراسم باشکوه عزاداری اربعین حسینی در سراسر ایران اظهارداشت:حرکت دستجات عزاداری و جاماندگان قافله حسینی نشان از عظمت دریای عاشقان اباعبدالله الحسین علیه السلام است.

وی بااشاره به استعفای سعد حریری نخست وزیر لبنان افزود:داعش نفس های آخر خودرا می کشد و تدارک این فتنه از جانب عربستان و آمریکا برای پیدا کردن جولانگاهی دیگر غیر از سوریه بود عربستان و ال سعود که خود را خادم حرم الهی می نامند به زودی به حق خانه کعبه رسوا خواهند شد.
حجت الاسلام باقری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم استقامت و مقاومت در برابر دشمنان گفت:تاریخ ثابت کرده است که این ملت هیچگاه از استقامت و مقاومت خود در بربر بیگانگان ضرر نکرده است و دوباره تاریخ ثابت کرد هر گاه به لبخند دشمن دلبستیم شکستی جبران ناپذیر خوردیم.

باقری با اشاره به اظهارات اندیشمندان جهان در خصوص صحت پیش بینی های دین اسلام اضافه داشت:امروز اندیشمندان جهان در خصوص حرکت عظیم ۳۰میلیونی اربعین معتقدند که این حرکت نوید یک انقلاب جهانی را می دهد و این حرکت میلیونی مردم زمینهساز ظهور حضرت حجت است.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام