تازه ترین مطالب

تاریخ : 4. مرداد 1398 - 15:51   |   کد مطلب: 32389
ائمه جمعه درشهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه در ۹۰۰ نقطه کشور برپایی نماز جمعه داریم این اجتماع را مدیون خون شهدا و نظام اسلامی دانستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،ائمه جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های این هفته با اشراه به سالروز تاسیس نماز جمعه در کشور به بیان برکات نماز جمعه برای انقلاب اسلامی پرداختند.

 

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ: نماز جمعه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار کرد:حضور مردم در تریبون های نماز جمعه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و عامل شکست های دسیسه های مختلف دشمنان علیه این ملت است.

وی با تقدیر از زحمات ستاد های نماز جمعه افزود:اعضای ستاد نماز جمعه جهادی و بسیجی برای برپایی نماز تلاش می کنند و این زحمات خالصانه جای قدردانی و خدا قوت به این عزیزان دارد.

امام جمعه کبودراهنگ در ادامهبا اشاره به سالگرد عملیات مرصاد گفت:هر بار در تاریخ این نظام دشمن متصور بر ضعف و عدم حمایت مردم از نظام بوده مردم ما با حمایت حیدری پوزه ی آن ها را بر خاک مالیدند و عملیات مرصاد نمونه بارز این تحلیل های دشمن نسبت به مردم ایران بود که با حماسه آفرینی جوانان و غیورمردان این سرزمین با شکست مواجه شد.

باقری شکست های پی در پی صدام در طول هشت سال جنگ تحمیلی را یکی از عوامل مهم در اجرای عملیات مرصاد دانست و بیان کرد:بعد از هشت سال لشگر کشی های ناجوانمردانه و بی نتیجه صدام به ایران عملیات مرصاد فرصتی برای امتحان آخرین برگ برنده صدام در جنگ علیه ایران بود.

وی با تقدیر از عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد:همه کسانی که دم از مذاکره و میز مذاکره می زدند ببینند که موضع مقاومت چه برسر دشمنان ابرقدرت این نظام آورده است و این اقتدار نظام چگونه سردمداران ابرقدرت جهانی را به زانو درآورده است.

وی با اشاره به سرنگونی پهباد آمریکایی توسط سامانه پدافند بومی گفت:سرنگونی پهباد فوق پیشرفته د جاسوسی آمریکا باعث سردرگمی آن ها شده است چرا که این قدرت نظامی در معادلات آن ها جایی نداشت.

امام جمعه کبودراهنگ در انتها با تقدیر از ملت ایران خاطر نشان کرد: ما باید قدر این مردم را بدانیم برخی اطرافیان دولت در فکر تخریب آن هستند و دولت باید دقت نظر داشته باشد صبرو بردباری مردم ضامن امنیت این نظام خواهد شد.

امام جمعه بخش گل تپه: انگلیسی ها بدانند اگر کاری انجام دهند آغازش با آنها وپایانش با ماست

حجت الاسلام ابراهیم موسوی امام جمعه بخش گل تپه ظهر امروز ضمن اشاره به چهلمین سالگرد نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی اظهار کرد:با توجه به آیه۹ سوره جمعه باید برای شرکت در نماز جمعه  برنامه ریزی کنیم زیرا جمعه روزی است که پاداش عمل در این روز چند برابر محاسبه می شود.

وی در ادامه با اشاره به ادای این فریضه الهی افزود:باید قدر نماز جمعه را بدانیم  چرا که نماز جمعه یک سنگر است واین سنگرهارا باید پرکنیم.

وی با توجه به اهداف دشمنان برای تضعیف استقبال از نماز جمعه گفت :دشمن میخواهد این مردم را ازاین مکان های مقدس دور کندو میخواهد مردم به ویژه جوانان رااز نماز جمعه دور کند.

حجت الاسلام موسوی  با اشاره به آسیب های فضای مجازی  در جامعه بیان کرد:امروزه در فضای مجازی با بصیرت و سواد رسانه ای اخبار را دنبال کنیم چرا که مواظب باشیم شاید بعضی از این حرف ها واخبار صحیح نباشند.

امام جمعه گل تپه با اشاره به توقیف نفتکش انگلیس اضافه کرد:توقیف نفتکش انگلیس یک اقتدار وعزت بزرگ جهانی برای کشور بود.

وی خاطر نشان کرد:این یک سیلی بزرگ است زیرا جنایاتی که انگلیس در ایران انجام داده کمتر از آمریکا نیست وانجام اینگونه کارها لازم است که انجام گیرد این کشور ها رو به افول هستند.

خطیب جمعه گل تپه با توجه به جنایت های انگلیس در فتنه ۸۸ عنوان کرد:جنایت هایی که انگلیسی ها در فتنه۸۸و برجام علیه ایران انجام دادند باید بررسی شود.

وی با توجه به پیشرفت ایران در زمینه های مختلف خاطر نشان کرد:دنیا بداند که امروزه ایران سال۹۸با ایران چهل سال پیش فرق کرده و هر اقدامی علیه این کشور بی پاسخ نخواهد ماند .

 

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت
سایت رهبر معظم انقلاب