تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 19. مرداد 1398 - 8:43   |   کد مطلب: 32478
در خطبه های نماز جمعه کبودراهنگ مطرح شد:
سلاح و روش دشمنان در جنگ نرم متفاوت است
ائمه جمعه درشهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه دشمنان درصدد ناامید کردن با استفاده از ابزارهای رسانه ای هستند بر لزوم مقاومت مردم علی الخصوص جوانان در این خصوص تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،ائمه جمعه درشهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه دشمنان درصدد ناامید کردن با استفاده از ابزارهای رسانه ای هستند بر لزوم مقاومت مردم علی الخصوص جوانان در این خصوص تاکید کردند.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ: سلاح و روش دشمنان در جنگ نرم متفاوت است 

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز جمعه این هفته سالروز شهادت امام باقر(ع) را تسلیت و به شخصیت ممتاز علمی وی اشاره و اظهار کرد: امام محمدباقر با تمام توان برای مقابله با غفلت مردم از طریق علم آموزی و ایجاد مراکز ترویج علوم ناب اسلامی  در راستای خنثی کردن فتنی امویان وعباسیان جنگید.
وی با اشاره به رسانه های مجازی و اعتماد به برخی شایعات دشمنان افزود: برنامه دشمنان با شیوه گذشته نیست و امروز  با شکل و ظاهری جدید در قالب رسانه های اجتماعی دیده می شود و نباید  به هر سخن و صحبتی اعتنا و اعتماد کرد و تحت تاثیر چاپلوسین و منحرفین قرار نگرفت.
باقری به فتنه عباسیان در راستای جعل احادیث پیامبر اسلام (ص) اشاره کرد و اضافه کرد: اگر احادیث صحیح ترویج می یافت مردم هیچ وقت به سلطه آنان در نمی آمدند و تمام سعی خود را برای ترویج احادیث غلط و جلوگیری از نشر مطالب صحیح نمودند.
وی با توجه به احادیث معتبر از امام محمد باقر علیه السلام بیان کرد:امام باقر همواره به مراقبت از چشم و گوش و زبان تاکید داشته و از دوستداران اهل بیت انتظار میروند در راه اهل بیت قدم برداشته و در مسیر امام باقر ثبات قدم داشته باشند.
حجت الاسلام باقری با اشاره به در پیش بودن ایام محرم و صفر گفت: در آستانه سالروز حرکت سیدالشهدا به سوی کربلا هستیم و شهادت حضرت مسلم بن عقیل و هانی بن عروه بوده و کم کم صدای پای عزاداری به گوش می رسد. بیاید به احترام این ایام در عروسی ها و برنامه های خود به شیوه ائمه عمل کنیم و با ایجاد سر وصدای زیاد و آلودگی مردم را اذیت نکنیم که این ترقه بازی ها در شان مردم کبودراهنگ نبوده و بیاید به احترام ماه محرم به استقبال رفته و حرمت آن را حفظ کنیم.

 

امام جمعه بخش گل تپه:آل سعود پدر خوانده داعش است

حجت الاسلام ابراهیم موسوی امام جمعه گل تپه گفت: نگاه قرآن و اهل بیت(ع) به دنیا و به انسان عالمانه‌‌ترین و آگاهانه‌ترین و حکیمانه‌ترین و زیبا‌ترین نگاه است.

وی  با اشاره به دیدار رهبری با جوانان نخطبه اظهار کرد: امیدواری ومقاومت در طول تاریخ همیشه باعث پیشرفت ایران وایرانی بوده وناامیدی به فرموده رهبری سم است.

امام جمعه گل تپه افزود: جوانان ونخبگان ماباید تفکر انقلابی داشته باشند که اگر اینطور نباشد حاصلی نخواهد داشت.

حجت الاسلام موسوی در ادامه گفت: عربستان در سال‌های اخیر پدرخوانده داعش، طالبان و تکفیری‌ها شده و حمایت از منافقان را علنی و رسمی کرده است، دلارهای عربستان خیلی‌ها را جیره خوار خود کرده است.

امام جمعه گل تپه تصریح کرد:مابرای اولین بار به جایی رسیدیم که صادرات بنزین داشته باشیم واین موفقیت بزرگی برای کشور است .

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب