تازه ترین مطالب

تاریخ : 28. دى 1398 - 9:55   |   کد مطلب: 32791
درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کبودراهنگ مطرح شد؛
انتقام موشکی سپاه هیمنه آمریکا را در هم شکست/صداقت سربازان نظام مثال زدنی است
نماز عبادی -سیاسی جمعه با حضور پرشور مردم شهرستان کبودراهنگ در میعادگاه های نماز جمعه بخش های مختلف اقامه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ، نماز عبادی – سیاسی جمعه امروز با حضور پرشور مردم در مرکز وبخش های  مختلف شهرستان کبودراهنگ برگزارشد. ائمه جمعه شهرستان  با اشاره به حمله موشکی سپاه به عین الاسد این امر را نشانه اقتدار ایران و ابهت پوشالی آمریکا دانستند.

امام جمعه کبودراهنگ: صداقت سپاه الگوی همه جریان های کشور باشد

حجت الاسلام نقی باقری در خطبه های نماز عبادی سیاسی امروز با اشاره به عزت والای شهدا در پیشگاه خداوند اظهارکرد: ولایت پذیری شهدا کلید واژه موفقیت آن ها در پیشگاه خداوند متعال است.

وی با اشاره به مقام سردار سلیمانی در بین مردم افزود:دلیل اصلی اختصاص لقب مالک اشتر زمان به سردار سلیمانی به پاس مجاهدت های ویژه این سردار و به زانو درآوردن دشمنان ابر قدرت جهانی و حامیان آن ها در میدان جنگ بود.

امام جمعه کبودراهنگ در خصوص اهداف اصلی داعش و حمایت استکبار جهانی از آن ها اضافه کرد: قوی ترین امکانات و منابع نظامی دنیا بسیج شده بود تا به بهانه تشکیل دولت اسلامی جامعه اسلام و ایران را هدف قرار داده بودند.

وی با انتقاد از برخی جریان های گمراه شده در کشور گفت:کسانی که با پیروی از دشمنان ایران به تصاویر سردار سلیمانی بی حرمتی کردند نیروهای اجیر شده دشمنان در ایران بودند و از جوانان این ملت نبودند چرا که جوانان قدرشناس این کشور با تشییع پیکر میلیونی خود ارادت خود به سردار سلیمانی را اثبات کردند.

حجت الاسلام باقری دلیل اصلی عدم جنگ را سیلی بزرگ سپاه به آمریکا دانست و ادامه داد: سیلی بزرگ سپاه در هدف قرار دادن پایگاه نظامی آمریکا دلیل اصلی عدم جنگ بود چرا که دشمن را از قدرت نظامی ما ترسانده است .

وی با هشدار به سردمداران آمریکا افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری زمان بزن و در رو تمام شده است و جواب ملت ایران به هر تحرکی پاسخی سخت تر از اون اقدام خواهد بود.

امام جمعه کبودراهنگ سانسور کشته شده های آمریکا در پایگاه عین الاسد را شکست بزرگ آن ها دانست و بیان کرد: موشک های نقطه زن سپاه چنان آسیبی به دشمن زده است که آن ها را مجبور به سانسور تعداد کشته شدگان آمریکایی کرده است.

وی ترس امروز دشمن را در گرو قدرت نظامی ایران عنوان کرده و افزود:امروز همان موشک هایی که روزی برخی ها در صدد انحلال ساخت آن ها بودند باعث شده که دشمن از قدرت فرا منطقه ای ما بترسند.

حجت الاسلام باقری با تقدیر از عملکرد سپاه پاسداران در خصوص اعلام خطای انسانی در سقوط هواپیمای اوکراینی افزود:سردار حاجی زاده و سپاه راستگو و خدمتگزار با اعلام این خبر صداقت در عمل و گفتار خود را یک بار دیگر در دنیا و کشور به دنیا و برخی ها دیکته کرد.

وی با اشاره به ایراد خطبه های نماز جمعه امروز توسط امام خامنه ای در نماز جمعه تهران خاطر نشان کرد: امروز جهان اسلام منتظر سخنان مهمی است که تاریخ و سرنوشت ملت های مسلمان را رقم خواهد زد.

امام جمعه بخش شیرین سو: حمله به شورای نگهبان در این شرایط حساس کاری بیهوده است

حجت الاسلام علی اکبر منصوری  ضمن قدر دانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارکرد: بررسی سریع علت سانحه و اعلام به ملت ایران درمورد سقوط هواپیمایی اوکراین صداقت سپاه با ملت را نشان داد و امیدواریم قوه قضائیه بررسی های دقیق خود در خصوص مسببان اصلی این پرونده را انجام دهد .

وی در خصوص دخالت مستقیم سفیر انگلیس که در منحرف کردن احساسات مردم افزود: چطور ممکن است سفرای کشورهای دیگر به این صورت آزادی داشته باشند درصورتیکه وزیر امور خارجه ما در این کشورها می‌توانند در محدوده خاصی باشند و نباید مسئولین ما می‌گذاشتند این فرد خبیث از کشور سالم خارج می شد.

امام جمعه شیرین سو، حمله رئیس جمهور به شورای نگهبان را در این برهه حساس بسیار ناراحت کننده دانست و گفت: خود او می‌داند که علت رد صلاحیت ها چیست اینکه ایشان مدعی می‌شود علت رد صلاحیت ها جناح بندی سیاسی است اینگونه نیست بلکه علت اصلی فساد های مالی است که نمایندگان به آن مبتلا هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب