تازه ترین مطالب

تاریخ : 30. بهمن 1398 - 11:49   |   کد مطلب: 32907
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بهار وکبودراهنگ:
ولایت فقیه و مردم خط قرمز من در مجلس خواهد بود
مهندس عیسی جعفری با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی دو خط قرمز مهم خواهم داشت گفت: به تمام مردم انقلابی و همیشه در صحنه بهار و کبودراهنگ قول خواهم داد دفاع از آرمان های نظام به ویژه امام و رهبری و خون شهدا و مردم دو خط قرمز من خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه برگزار خواهد شد که در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ 24کاندید تایید صلاحیت شده در کارزار انتخابات به رقابت خواهند پرداخت.

در راستای رسالت رسانه ای و لزوم شناخت مردم از کاندید اصلح، پایگاه خبری تحلیلی کورنگ نیوز با شعار" همه با هم برای خلق حماسه ای جاوید در دوم اسفند ماه"  نشست های انتخاباتی خود را با کاندیدهای انتخاباتی آغاز کرده است.

مهندس عیسی جعفری یکی از کاندیداهای حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ به عنوان کاندید منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این دو شهرستان بود که نظرات وی در خصوص مسائل مختلف دو شهرستان بسیارحائز اهمیت است.

 

کورنگ :مهم ترین دغدغه امروز کشور که مجلس آینده باید به آن بپردازد چیست؟

جعفری: اقتصاد و معیشت مردم و اقتدار نظام اسلامی  اصلی ترین دغدغه مجلس آینده خواهد بود.

کورنگ : مهم‌ترین راه کار شما برای بهبود وضعیت معیشت و اشتغال شهرستان های بهار و کبودراهنگ چیست؟

جعفری :اگر توفیق شد و به جلس راه پیدا کردم در چهار سال آینده توجه ویژه ای به ظرفیت های کشاورزی،گردشگری،صنایع دستی خواهم داشت تا از پتانسیل های شهرستان های بهار و کبودراهنگ در این زمینه استفاده بهینه شود تا زمینه های اشتغال و تامین معیشت مردم فراهم شود.

 

کورنگ : کشور در اوج تحریم‌ها قراردارد آیا این تحریم‌ ها کشور را با مشکلات مواجه کرده است و چه راه‌کاری برای آن وجود دارد؟

جعفری :این تحریم ها ازابتدای انقلاب اسلامی به بهانه های مختلف بر کشور ما تحمیل شده است پس بهترین راهکار برای مقابله با این حرکت دشمن اتکا به توان داخلی ومدیریت هوشمندانه در این مورد می باشد.

کورنگ : یکی از انتقادات مطرح‌شده در سال‌های اخیر نسبت به شما طرح حقوق مادام العمری در مجلس  و وجود کارخانه ها و شرکت های  شما دربرخی شهرهای کشور می باشد چه توضیحاتی برای اقناع مخاطبان ما دارید؟

 جعفری: مسئله طرح موضوع حقوق مادام العمر، وجود شرکت ها و کارخانه های بنده درهر جای ایران کاملا دروغ وساخته پرداخته اذهان برخی ها  می باشد بنده بارها عرض کرده ام به صورت مکتوب از رییس محترم قوه قضاییه می خواهم اگر  شرکتی ،کارخانه ای ویا برندی به اسم بنده موجود بود به نفع ملت و دولت مصادره گردد.

کورنگ : تحلیل شما از رقابت بین کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه بهار و کبودراهنگ چیست؟

جعفری :احساس می کنم نتیجه انتخابات با توجه به بی اخلاقی های برخی از آقایان در ایام انتخابات رقم خواهد خورد و مردم در حال رصد اتفاقات اخیر هستند و کاملا هوشمندانه تصمیم خواهند گرفت.

  

کورنگ : احتمال کناره‌گیری کاندیداهای  شورای ائتلاف به نفع شما چقدر می باشد؟

جعفری: با توجه به فرآیند شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  در مرحله اول با تشکیل دو مجمع در شهرستان های بهارو کبودراهنگ  نامزدها در جمع اعضای اصلی برنامه های خود را مطرح و 3نامزد انتخاب شده توسط اعضا  در مرحله دوم نظر سنجی به صورت فراگیر در سطح عموم مردم و نیروهای انقلابی  نظر سنجی و به رای گذاشته شوند تا منتخب شورای اعتلاف را مشخص شود که با لطف و محبت مردم و نیروهای انقلابی شهرستان های بهار و کبودراهنگ بنده به عنوان منتخب این شورا در دو شهرستان  انتخاب شدم که امیدوارم به یاری خداوند  پاسخ این محبت و اعتماد  نیروهای انقلابی را با تلاش و کوشش جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدهم .

در خصوص انصراف کاندیداهای شورای اعتلاف که در این شورا حضور پیدا کرده اند هم باید بگویم طبق تعهدات قبلی و به رسم اخلاق وپایبندی به اصول نیروهای مدعی انقلابیگری درجامعه این عزیزان باید انصراف می دادند که قضاوت در این مسئله را به عهده مردم خواهیم گذاشت.

 

  کورنگ : نظرتان درباره استفاده از نیروهای بومی  و اعتماد به جوانان درشهرستان های بهار و کبودراهنگ چیست؟

جعفری: الحمدلله با توجه به پتانسیل و استعداد بالای نیروهای بومی این دو شهرستان بنده جهت اثر گذاری بیشتر در مناطق حوزه استحفاظیه در این دوره از مدیران بومی و جوان شهرستان ها حمایت و کادرسازی خواهم کرد.

کورنگ :نظر شما نسبت به جوانان جامعه چیست:

جوانان محور اصلی توسعه ماهستند امروز اشتغال ،ورزش و ازدواج جوانان از دغدغه های اصلی جوانان ما است که باید برای مرتفع کردن این دغدغه ها مجلس با تصویب قوانین و تسهیل در دادن تسهیلات و نادیده گرفتن برخی موانع زمینه های اشتغال و معیشت جوانان را تامین خواهد کرد.

کورنگ:برنامه های شما برای پیشرفت ورزش جوانان شهرستان های بهار و کبودراهنگ چیست؟

 در دوره نمایندگی بنده در مجلس در زیرساخت های ورزشی موفقیت های خوبی داشتیم و امروز همان زیرساخت ها باید افزایش پیدا کند تا جوان ورزش کار ما برای ورزش کردن هزینه ای پرداخت نکند و این هدف و برنامه بنده در حوزه حمایت از ورزشکاران کبدی،کاراته،تکواندو و دیگر ورزش های دو شهرستان خواهد بود.

کورنگ :درخصوص جاده های غیر استاندارد شهرستان های بهار و کبودراهنگ و مطالبات مردم چه راه کاری خواهید داشت؟

در دوره ای که در مجلس بودم پیگیری های خوبی در خصوص چهاربانده شدن صالح آباد به قروه داشتم که این کار هم صورت گرفت در بخش گل تپه به بیجار پیگیری های بنده باعث احداث جاده ترانزیتی به بیجار شد درخصوص جاده خلعت آباد به کبودراهنگ و کبودراهنگ به قیدار مصوبه از دولت گرفتم که شخص وزیر راه و استاندار وقت با پبگیری ها و مطالبه بنده شخصا در کلنگ زنی این پروژه حضور پیدا کردند که قرار بود سه ساله این پروژه بهره برداری بشود متاسفانه پروژه ها رها شد که در مجلس آینده دوباره پروژه چهار بانده کردن خلعت آباد به کبودراهنگ و کبودراهنگ به شیرین سو و قیدار قطعا اجرایی خواهد شد چراکه این پروژه باعث خواهد شد چهار استان شمال غرب ما در مسیر تردد خود به غرب و عتبات عالیات قطعا از این مسیر عبور خواهند کرد و این در اقتصاد منطقه بسیار موثر خواهد بود.

 

کورنگ:نظرتان درباره چالش شفافیت هزینه های انتخاباتی چیست؟

جعفری :بنده از این طرح حمایت ویژه خواهم کرد چرا که برخی ها با هزینه های میلیاردی به شعور مردم توهین کرده و سعی در خودنمایی در عرصه انتخابات دارند بنده صراحتا اعلام می کنم که تمامی ستادهای تبلیغاتی بنده در سطح دو شهرستان به صورت مردمی اداره می شود و قصد کاهش هزینه های انتخابات را دارم.

 

کورنگ :عیسی جعفری چه ویژگی های شخصیتی دارد که مردم با توجه به آن ها می توانند به او رای دهند؟

جعفری :امروز عیسی جعفری افتخار دارد در طول 4سال نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و در طول خدمت خود به  نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گونه خطای مالی و زد و بند سیاسی نداشته ام و در طول مسئولیت خودم در شهرستان های بهار و کبودراهنگ خالصانه برای احقاق حقوق مردمم تلاش کردم  و همیشه  در میدان سیاست اخلاق را مد نظر گرفته ام حتی با کسانی که علیه بنده بی اخلاقی کردند با مدارا برخورد کرده و خواهم کرد.

کورنگ : دو دقیقه سخن پایانی:

جعفری : ضمن تشکر از جنابعالی و همکاران رسانه ای شما از مردم عزیز درخواست عاجزانه دارم  که هر رای شما گلوله ای بر قلب ترامپ قمار باز خواهد بود و من مطمئن هستم شما مردم  روز دوم اسفند ماه همانند تشیع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بار دیگر حماسه ای جاوید خواهید آفرید و در این روز بزرگ خدمتگزار همیشگی خود عیسی جعفری را فراموش نخواهید کرد.

در پایان بار دیگر به شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه بهار و کبودراهنگ  قول خواهم داد که جعفری دو خط قرمز خواهد داشت 1-دفاع از آرمان های نظام به ویژه امام و  رهبری و خون شهدا و 2- خط قرمز من مردم و در این دو مورد با هیچ  کسی معامله نخواهم نکرد تا شرمنده خون شهدا نشوم ،خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار.

 

انتهای پیام/وحید رستمی

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب