تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 13. تير 1399 - 16:01   |   کد مطلب: 33573
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:
دلبستگان به آمریکا خائن به وطن هستند
حجت‌الاسلام باقری گفت: کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما، هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز عبادی سیاسی امروز با اشاره به لزوم پرداخت زکات در جامعه اظهارکرد: زکات عبادتی الهی است که با قصد قربت انجام گرفته و مانند حرس درختان باعث رشد انسان خواهد شد‌.

وی در خصوص تکرار و سفارش زکات توسط خداوند در قرآن کریم افزود: قبولی اعمال واجب ما  همانند نماز در گرو پرداخت زکات است و مالی که زکات آن پرداخت شود خداوند برکات ویژه ای به آن عطا خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ با اشاره به ولادت امام رضا علیه السلام گفت:امیدواریم مردم عزیز ما با رعایت پروتکل های بهداشتی به زودی از سر این ویروس منحوس نجات پیدا کنیم تا آستان با صفای امام رئوف به روی همه مردم باز شود.

وی با اشاره به در پیش بودن  کودتای نقاب در پایگاه شهید نوژه در اوایل انقلاب افزود:کسانی که هنوز دست از اعتماد به آمریکا برنداشته اند بدانند ملت ایران جنایت های بی شمار آمریکا نسبت به مردم ایران را فراموش نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام باقری کسانی که بر خیانت های آمریکا  چشم پوشی می کنند را خائن به وطن دانست و بیان کرد:کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.

امام جمعه کبودراهنگ با اشاره به کنترل بیماری کرونا در سطح شهرستان عنوان کرد:از مسئولین شهرستان خواهشمندیم که مراسمات ترحیم را از خانه ها به مساجد انتقال نمایند چرا که فضای کوچک خانه ها خود عامل شیوع کرونا خواهد بود.

حجت الاسلام باقری با ارائه پیشنهادی به مسئولین شبکه بهداشت در شهرستان گفت: از شبکه بهداشت شهرستان عاجزانه خواهشمندم که از بیماران کرونایی پرس و جو و تحقیق شود تا مشکل اصلی ابتلا به این بیماری در شهرستان شناسایی شود تا همگی متحد  در این خصوص عمل کنیم.

 

امام جمعه بخش شیرین سو:ویروس فساد خطرناک تر ازکرونا است

 

حجت الاسلام علی اکبر منصوری خطیب جمعه بخش شیرین سود در نماز عبادی سیاسی امروز با توجه به فصل برداشت جو و گندم اظهارکرد:با توجه به تاکیدات فراوان خداوند ددر قرآن کریم در خصوص پرداخت زکات مومنان عزیز در این شرایط حساس از این واجب الهی غافل نباشیم.

وی با تقدیر از عملکرد قوه قضاییه در مبارزه با فساد افزود:در امر مبارزه با فساد اقدامات موثری در قوه قضاییه انجام گرفته است چرا که ویروس فساد خطرناک تر از ویروس کرونا است.

 

وی با تاکید برلزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اضافه کرد:ستاد مبارزه با کرونا و مسئولین شهرستان اولین اقدامشان تعطیلی نمازهای جماعات نباشد و تلاششان بر این باشد که در مورد تجمعاتی که خطر آن ها قطعا بیشتر از نماز جماعات الست اقدام بکنند چرا که در تمامی مساجد کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

 

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت