تازه ترین مطالب

تاریخ : 24. بهمن 1392 - 2:22   |   کد مطلب: 11047
مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن ماه پنج هزار نفر از غار سیاحتی علیصدر بازدید کردند.

به گزارش کورنگ به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، حسن اسلامیان با بیان اینکه در نیمه دوم سال و در فصل زمستان هم شرایط برای بازدید از غار علیصدر مهیا است افزود: این تعداد بازدید کننده در فصل زمستان و با وجود برودت هوا بی سابقه بوده است.

وی اضافه کرد: با توجه به تمهید مقدمات و هماهنگی های لازم سرویس دهی به گردشگران بسیار مطلوب بود و با توجه به تعداد زیاد بازدید کننده هیچ مشکلی در ارایه خدمات ایجاد نشده است.

وی گفت: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بازدید از غار سیاحتی علیصدر روز 22 بهمن برای عموم مردم رایگان اعلام شد و این امر مورد استقبال مردم قرار گرفت.

اسلامیان افزود: از ابتدای بهمن ماه امسال به مناسبت برگزاری جشنواره زمستانی و آغاز دهه مبارک فجر بازدید از غار سیاحتی علیصدر به صورت نیم بهاء بود که مورد استقبال همشهریان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: تعداد بازدیدکنندگان از غار سیاحتی علیصدر در سال گذشته 669 هزار و 840 نفر گردشگر داخلی و هفت هزار و 861 نفر گردشگر خارجی بوده است.

وی اضافه کرد: در 9 ماهه سال جاری نیز 624 هزار و 548 نفر گردشگر داخلی و شش هزار و 451 نفر گردشگر خارجی از غار علیصدر بازدید کردند.

غار سیاحتی علیصدر یکی از بزرگترین غارهای آبی جهان در 70 کیلومتری همدان در روستای علیصدر از توابع شهرستان کبودراهنگ واقع شده است و سالانه تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی از آن دیدن می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب