تازه ترین مطالب

تاریخ : 28. اسفند 1392 - 16:21   |   کد مطلب: 11790
رییس پلیس راه استان همدان گفت : 85 تیم خودرو سوار پلیس راه بر راه های اصلی ، فرعی و روستایی این استان در طرح نوروزی امسال نظارت دارند.

به گزارش کورنگ، سرهنگ ˈمحمد خیریˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح نوروزی پلیس همدان همزمان با سراسر کشور از 25 اسفند سالجاری آغاز شد و تا 17 فروردین سال آینده ادامه دارد.

وی اضافه کرد : با آغاز طرح نوروزی تیم های پلیس راه در پاسگاه های واقع در شهرهای نهاوند، رزن، کبودرآهنگ، مسیر اصلی همدان - کرمانشاه، همدان - ساوه و همدان - تهران مستقر شدند.

وی بیان کرد : ماموران پلیس با مستقر شدن در پنج ایستگاه سه راهی اصله ، سه راهی پل ساوه، خروجی تویسرکان کنگاور، میدان گل تپه کبودرآهنگ و زنگنه به مسافران خدمات ارائه می دهند.

رییس پلیس راه همدان گفت : به منظور ایمن کردن مسیر برای مسافران و شاغلان حوزه حمل و نقل برخورد ماموران پلیس راه با رانندگان متخلف در طرح نوروزی تشدید می شود.

وی با ذکر اینکه اجازه نمی دهیم رانندگان متخلف جان دیگر افراد را به مخاطره بیاندازند افزود : خودروهایی که دو تخلف حادثه ساز انجام دهند به مدت 72 ساعت توقیف شده و به پارکینگ منتقل می شوند.

وی از مسافران نوروزی خواست قبل از سفر سیستم ایمنی خودروی خود را بررسی کرده و سپس اقدام به سفر کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت