تازه ترین مطالب

تاریخ : 25. آبان 1393 - 15:29   |   کد مطلب: 17088
شهرک صنعتی ویان به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی استان در محدوده کبودراهنگ قرار دارد که مزیتی برای این شهر و حضور سرمایه‌گذاران است | در صورت استقرار سرمایه‌گذار در این شهرستان می‌توان در تأمین مواد اولیه برای راه‌اندازی صنایع تبدیلی مانند شوریجات حمایت‌های لازم را داشت.

به گزارش کورنگ به نقل از همدان پرس؛ فرماندار کبودراهنگ گفت: به لحاظ زیرساختی نیمی از ظرفیت شهرک صنعتی فولاد ویان خالی است که در صورت تمایل، سرمایه‌گذاران می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند.
علی‌احسان قنبری برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در این استان را فرصت مهمی برای جذب سرمایه‌گذار دانست و اظهار داشت: فولاد ویان به لحاظ فضا و امکاناتی که دارد به عنوان یکی از نقاط سرمایه‌گذاری در حوزه شهرستان کبودراهنگ پیشنهاد می‌شود.
وی با بیان اینکه 50 درصد ظرفیت شهرک صنعتی فولاد ویان خالی است، افزود: به لحاظ زیرساختی نیمی از ظرفیت شهرک صنعتی فولاد ویان خالی است که در صورت تمایل، سرمایه‌گذاران می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند.
فرماندار کبودراهنگ تصریح کرد: شهرک صنعتی ویان به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی استان در محدوده کبودراهنگ قرار دارد که مزیتی برای این شهر و حضور سرمایه‌گذاران است.
وی با بیان اینکه در عرصه کشاورزی نیز ظرفیت ایجاد صنایع تبدیلی وجود دارد، خاطرنشان کرد: در صورت استقرار سرمایه‌گذار در این شهرستان می‌توان در تأمین مواد اولیه برای راه‌اندازی صنایع تبدیلی مانند شوریجات حمایت‌های لازم را داشت.
قنبری با بیان اینکه کبودراهنگ در زمینه کشاورزی محصولاتی چون گندم و سیب زمینی را دارد، افزود: به دنبال ایجاد چند پروژه صنعتی در کبودراهنگ، با نماینده کبودراهنگ در مجلس صحبت‌هایی صورت گرفته که در این راستا صنایع خودروسازی مد نظر قرار دارد.
وی با اشاره به ظرفیت گردشگری شهرستان کبودراهنگ ابراز داشت: با توجه به استقرار غار علیصدر در محدوده این شهرستان، می‌توان از سرمایه‌گذار در زمینه توسعه گردشگری غار علیصدر بهره برد.
فرماندار کبودراهنگ خاطرنشان کرد: غار علیصدر دارای زمینی به مساحت 200 هکتار است که می‌توان این فرصت گردشگری، منطقه را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار داد.
وی با تأکید بر اینکه همایش سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌گذار دخیل است، خاطرنشان کرد: کمترین بازده این همایش آن است که سرمایه‌گذاران بیشتر به همدان متمایل شوند که امیدواریم نتیجه‌بخش باشد.
قنبری در پایان همایش سرمایه‌گذاری را در آماده‌سازی استان برای توسعه مهم دانست و گفت: با سرمایه‌گذاری هرچه بیشتر، توسعه و پیشرفت نیز به دنبال آن برای استان فراهم می‌شود.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب