تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. ارديبهشت 1394 - 1:25   |   کد مطلب: 18546
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ:
مبارزه با مواد مخدر با عزم عمومی امکان پذیر است
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ گفت: مبارزه با مواد مخدر با عزم و مشارکت عموم مردم و دستگاه‌های اجرایی مرتبط امکان پذیر است.
مبارزه با مواد مخدر با عزم عمومی امکان پذیر است

سرهنگ پژمان قویمی در گفتگو با خبرنگار کورنگ، مبارزه با پخش ‌کنندگان مواد مخدر را حرکتی جهادی دانست و اظهار داشت: مسئله مواد مخدر از تهدیدات جامعه است که برای مقابله با آن، مبارزه فیزیکی به تنهایی پاسخگو نیست بلکه برای مهار اعتیاد و ایمن سازی جامعه باید به یک مبارزه همه‌جانبه از سوی مردم و نهادهای مرتبط روی آورد.
وی با اشاره به مضرات و آسیب‏‌ها مواد مخدر در جامعه خواستار اقدامات پیشگیرانه از سوی نهادهای مرتبط در مورد اعتیاد به مواد مخدر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با مواد مخدر گفت: یکی از سیاست هاس استکبار جهانی و استعمار غرق کردن نسل جوان در فسادهای گوناگون و اعتیاد به مواد مخدر در کشور ماست تا به این وسیله جوانان ما را آلوده به این بلای خانمان‌سوز کند.
قویمی با انتقاد از نگاه بخشی کردن و انفرادی عمل کردن دستگاه‌ها در مبارزه با مواد مخدر، گفت: همه دستگاه‌هایی که با مواد مخدر ارتباط دارند باید به مبارزه با آن بپردازند.

وی مبارزه با مواد مخدر را از اولویت نیروی انتظامی در سال 94 عنوان کرد و با اشاره به وجود برخی نقاط آلوده در شهرستان گفت: برخورد قاطع با توزیع کنندگان مواد مخدرو  مواد فروشان عمده و مبارزه با سرقت از اولویت های کاری نیروی انتظامی در سال 94 است.
سرهنگ قویمی از کاهش سرقت موتورسیکلت و احشام  در این شهرستان خبر داد و گفت: از همه مردم می خواهیم اقدامات مراقبتی و امنیتی خود را افزایش دهند تا در زمینه بروز سرقت همواره با روند کاهشی مواجه باشیم.
وی با اشاره به نامگذاری سالجاری به نام دولت و ملت، هم دلی و همزبانی گفت: هدف ما کسب اعتماد مردم به نیروی انتظامی و کسب امتیاز هم دلی و هم زبانی مردم با ناجاست.
انتهای پیام/ب

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت