تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. آبان 1394 - 21:28   |   کد مطلب: 20532
نخستین کاراته کا تاریخ ورزش همدان به نهمین دوره مسابقات جهانی کاراته کشور اندونزی اعزام شد.
http://korang.ir

به گزارش کورنگ، دبیر هیات کاراته استان همدان در این باره گفت: مسابقات جهانی کاراته از 21 ماه جاری در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید ، به مدت چهار روز در جاکارتای اندونزی برگزار خواهد شد.
سیروس امینی روز سه شنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: یحیی شهگل کاراته کا وزن منهای 63 کیلوگرم رده سنی نوجوانان به عنوان تنها ورزشکار همدانی اعزامی به این مسابقات است که شب گذشته در ترکیب تیم ملی راهی کشور اندونزی شد.
وی اضافه کرد: تیم کاراته کشورمان در بخش کومیته طبق برنامه قرار است در کمپ تمرینی کشور اندونزی پیش از آغاز رقابت ها برای آمادگی بیشتر به همراه سایر تیم های خارجی شرکت کند.
وی خاطرنشان کرد: یحیی شهگل نخستین کاراته کا تاریخ ورزش همدان اعزامی به مسابقات جهانی است و این موفقیت حاصل برنامه ریزی مطلوب دوره ریاست محمد زنگنه در هیات کاراته همدان است.
یحیی شهگل جزو پرافتخارترین ورزشکاران کاراته کا در تاریخ ورزش استان همدان است که توانسته در سال های اخیر حضور ثابت در ترکیب تیم های ملی نونهالان و نوجوانان داشته باشد.
این کاراته کا مستعد فرزند الله کرم شهگل مربی سازنده و صاحب نام کاراته کشور است که هم اکنون شهرستان کبودراهنگ را به عنوان قطب اصلی کاراته کشور مطرح ساخته است.
این کارته کا مقیم پایگاه شهید نوژه شهرستان کبودراهنگ از توابع استان همدان در اردوی قبلی تیم ملی نوجوانان کشورمان به طوری رسمی به عنوان کاپیتان تیم ملی نوجوانان معرفی شد.
وی سابقه کسب نشان نقره مسابقات کاراته سبک شیتوریو قهرمانی آسیا و شش مدال طلای بین المللی را در کارنامه افتخارات خود دارد.

انتهای پیام /ب

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب