تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. ارديبهشت 1395 - 15:49   |   کد مطلب: 22507
نماینده ولی فقیه در استان گفت : مسئولیت ها و پست های حساس جامعه باید به دست افراد عادل و با تقوا برسد .
پست های حساس جامعه باید به دست افراد عادل و با تقوا برسد

به گزارش کورنگ ، آیت الله طه محمدی در همایش گرامیداشت روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کبودراهنگ گفت : هر بلایی که قبل و بعد از اسلام بر مسلمانان وارد شد به خاطر عدم وجود افراد اصلح در آن مسئولیت ها بود که امروزه نیز ما باید در انتخاب مسئولین و نمایندگان از افراد اصلح ، مدیر و مدبر ، شجاع و با تقوا انتخاب کنیم تا به سر منزل مقصود برسیم .

وی در ادامه با اشاره به اقتدار نظام در دنیا که امروزه سرآمد تمامی کشورهای دنیا است افزود : قدرت سیاسی که امروز رهبر معظم انقلاب در دنیا دارند در هیچ گوشه ای از کره زمین شاهد نیستیم که باید با اطاعت و پشتیبانی از ایشان نگذاریم خدشه ای بر این انقلاب وارد شود .

در ادامه فرمانده انتظامی استان گفت برای تحقق اقتصاد مقاومتی 11 ماموریت ارتقاء امنیت اجتماعی برای فرماندهی انتظامی استان در نظر گرفته شده است .

سردار مهدیان نصب در ادامه افزود : در تمامی جرائم در استان شاهد کاهش 18 درصدی بودیم که در سال گذشته 6 هزار و 700 قاچاقچی در استان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند .

وی همچنین با اشاره به راه اندازی 8 پایگاه عفاف و حجاب در سطح استان خاطرنشان کرد : با راه اندازی طرح پلیس افتخاری یک هزار و 540 نفر به عضویت این نیرو درآمده اند .

فرماندار کبودراهنگ هم در این همایش الویت کاری شهرستان را ایجاد اشتغال و مدیریت بحران آب دانست و گفت : تا پایان سال گذشته 225 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان کبودراهنگ انسداد شد .

قنبری در ادامه افزود با توجه به بحران آب در این شهرستان همچنین در سال گذشته به 24 روستا یک هزار و 303 مورد با تانکر آبرسانی شد .

وی همچنین با اشاره به بهسازی روستاها در راستای تحقق عدالت اجتماعی خاطرنشان کرد : تا کنون آسفالت معابر 24 روستا از طریق تحویل قیر یارانه ای انجام و تا پایان امسال آسفالت معابر روستایی به 36 روستا خواهد رسید . 

در پایان از شوراهای نمونه شهر و روستاها با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد .

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان