تازه ترین مطالب

تاریخ : 13. مرداد 1395 - 7:37   |   کد مطلب: 22962
امام جمعه کبودراهنگ گفت : با توجه به هم مرز بودن شهرستان با استان های غربی ایجاد گلوگاه و ایست و بازرسی از ضروریات اصلی در راستای مقابله با قاچاق کالا و مواد مخدر است .
ایجاد گلوگاه برای مقابله با ورود مواد مخدر در کبودراهنگ از ضروریات است

حجت الاسلام روحانی در گفتگویی با کورنگ ضمن تجلیل از نیروی انتظامی در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان افزود : نیروی انتظامی باید با شناسایی دقیق توزیع کنندگان مواد مخدر نگذارد جوانان مومن این شهرستان گرفتار این بلای خانمان سوز شوند .

وی تخریب دو خانه مسکونی که مبادرت به تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از مناطق آلوده کبودراهنگ را کاری بس ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد : باید با افزایش کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی به ویژه در مناطق آلوده شهرستان عرصه فعالیت این گونه افراد را تنگ تر از گذشته کرد .

حجت الاسلام روحانی همچنین ادامه داد : مسئولین نیز باید با ایجاد گلوگاه های ایست و بازرسی در نقاط حساس که هم مرز با استان های غربی است نظارت بیشتری بر ورود کالاهای قاچاق و مواد مخدر به شهرستان داشته باشند .

وی در ادامه با اشاره به حملات وحشیانه آل سعود به مردم بی دفاع یمن خاطرنشان کرد : متاسفانه هفته گذشته آل سعود با حمله به یکی از روستاهای یمن و قتل و عام مردم لکه ننگ دیگری بر اقدامات وحشیانه خود بر علیه مردم بی دفاع افزود .

وی با اشاره به این که جنایت های آل سعود ، اسلام آمریکایی و اسلام مخالفت با اهل بیت است که توسط آل سعود و هم پیمانانش امروزه صورت می گیرد خاطرنشان کرد : در کشوری که نه دموکراسی و نه حق انتخاب برای مردم گذاشته شده آمریکا در قبال این جنایات سکوت اختیار کرده ولی در کشور ایران که پایه و اساس آن بر مبنای دموکراسی است متهم به ناقص حقوق بشر می شود .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان