تازه ترین مطالب

تاریخ : 25. مرداد 1395 - 20:37   |   کد مطلب: 22979
فرماندار کبودراهنگ خبر داد
افتتاح و کلنگ‌زنی 157 پروژه در کبودراهنگ
فرماندار کبودراهنگ از افتتاح و کلنگ‌زنی 157 پروژه در کبودراهنگ با اعتبار بیش از 21 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش کورنگ احسان قنبری ظهر امروز در جلسه هماهنگی و برنامهریزی هفته دولت اظهار کرد: 157 پروژه با اعتبار بیش از 21 میلیارد تومان مربوط به 21 دستگاه اجرایی در این هفته افتتاح میشود.

وی با بیان اینکه چهار دستگاه نیز پنج پروژه برای کلنگ‌زنی آماده کردهاند، اعتبار تخصیصی برای آنها را 9 میلیارد تومان دانست.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه 9 پروژه مربوط به آموزش و پرورش با بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار است، از افتتاح 13 پروژه از سوی بنیاد مسکن با اعتبار بیش از 44 میلیارد ریال خبر داد.

وی در خصوص پروژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی کمیته امداد تصریح کرد: بیش از 4 میلیارد ریال به منظور احداث مسکن روستایی با اسکلت آجری و سقف کرومیت تحت نظارت بنیاد مسکن در نظر گرفته شده که 3 میلیارد ریال آن از تسهیلات بانکی و یک میلیارد ریال آن نیز به صورت مساعدت بلاعوض دریافت شده است.

قنبری ادامه داد: اصلاح ایستگاه تلمبه‌خانه زمانی نیز با 200 میلیون ریال اعتبار مربوط به دستگاه امور آب و فاضلاب شهری انجام میشود.

وی از افتتاح 9 پروژه جهاد کشاورزی با اعتبار بیش از 14 میلیارد ریال خبر داد و با اشاره به سه پروژه شرکت گاز به روستاهای شیخ جراح، قرانقودره و قرانلو با اعتبار بیش از 12 میلیارد ریال گفت: 41 پروژه شرکت برق نیز با اعتبار 13 میلیارد ریال به بهرهبرداری میرسد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ مبلغ هزینه شده برای پروژه راه و شهرسازی را بیش از 27 میلیارد ریال دانست و با اشاره به پنج پروژه آب و فاضلاب روستایی با بیش از 22 میلیارد ریال اعتبار گفت: 6 پروژه adsl مخابرات نیز با بیش از 288 میلیون ریال اعتبار به بهرهبرداری خواهد رسید.

وی در پایان 26 پروژه بخش مرکزی کبودراهنگ، سه پروژه شبکه بهداشت و درمان و پنج پروژه ناحیه مقاومت بسیج را از دیگر طرحهای قابل افتتاح عنوان کرد.

انتهای پیام/ر

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام