تازه ترین مطالب

تاریخ : 5. شهريور 1395 - 12:54   |   کد مطلب: 23031
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و کشف یک کیلو تریاک که در بدنه یک درخت جاساز شده بود خبر داد.

 

به گزارش کورنگ به نقل از رکنا،  فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و کشف یک کیلو تریاک که در بدنه یک درخت جاساز شده بود خبر داد.

سرهنگ "حسن یاردوستی" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر توزیع گسترده مواد مخدر توسط یک قاچاقچی حرفه ای در شهر "اصفهان" دستگیری وی به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت .
وی ادامه داد: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.
سرهنگ یاردوستی بیان داشت : در بازرسی دقیق از مخفیگاه این فرد مقدار یک کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل درختی جاساز شده بود کشف شد.
این مقام انتظامی ضمن اشاره به اینکه در این خصوص سوداگر مرگ دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شد خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر به شدت مقابله می کند و اجازه جولان و سرکشی به آنها نخواهد داد و از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه اخباری در زمینه تهیه وتوزیع موادمخدر مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا