تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. آذر 1395 - 23:48   |   کد مطلب: 23733
رئیس هیئت رزمی شهرستان کبودراهنگ خبرداد:
تجلیل از قهرمانان رزمی شهرستان کبودراهنگ
رئیس هیئت رزمی شهرستان کبودراهنگ گفت: طی مراسمی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان از 10نفر ازقهرمانان، مدال‌آوران و افتخار آفرینان ورزش رزمی دختران در شهرستان کبودراهنگ تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،فرهاد صالحی رئیس هیئت رزمی شهرستان کبودراهنگ گفت: همایش تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزشی  رشته کیک بوکسینگ دختران در شهرستان کبودراهنگ روز سه شنبه 9آذر ماه در سالن امام علی(ع) روستای کوریجان برگزار شد.
وی افزود: فرماندار شهرستان کبودراهنگ،رئیس و معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ ،بخشدار،و جمعی از مسئولین شهرستان،مدیران موسسه خیراندیشان مهر کوریجان و دهیار و اعضای شوراو همچنین خانواده های ورزشکاران و اهالی  روستای کوریجان در این همایش حضور داشتند.

صالحی با اشاره به اینکه این ورزشکاران در مسابقات کشوری موفق به کسب عناوین برتر شده بودند ابراز کرد:تیم دختران شهرستان کبودراهنگ به نمایندگی از استان همدان در مسابقات کشوری ورزش کیک بوکسینگ موفق به کسب مقام قهرمانی شد و تیم های گلستان و مازندران به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم تیمی قرار گرفتند که این نشان از استعدادهای درخشان این ورزش در شهرستان کبودراهنگ است.

رئیس هیئت رزمی شهرستان کبودراهنگ هدف از برگزاری این همایش را ایجاد انگیزه در بین جوانان و تقدیر از عملکرد مثبت ورزشکاران در مسابقات کشوری عنوان کرد و خاطر نشان کرد:امیدوارم این همایش ها باعث تشویق ورزشکاران جهت تلاش برای افتخار آفرینی در مسابقات کشوری  و ایجاد انگیزه در ورزشکاران دیگر جهت تلاش در رشته های مختلف ورزشی شود.

اسامی ورزشکاران تجلیل شده به شرح ذیل است:

در مقطع سنی نونهالان:(طیبه رشیدی،طیبه عباسی،مریم نجفی،فاطمه حسینی)

در مقطع سنی نوجوانان:(ندا رضایی،هانیه محمدی،زهرا اکبری،فاطمه میرزایی،نگارولدخانی،سیده نجمه حسینی همگر)

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان