تازه ترین مطالب

تاریخ : 12. آذر 1395 - 10:46   |   کد مطلب: 23772
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز:
"گلابی" پیشکش، "کدو" هم از باغ برجام برداشت نمی‌شود!
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: تصویب 20 دقیقه ای برجام اقدامی عجولانه بود و تا قانون هایی همچون "یوترن" و "داماتو" برطرف نشود از باغ برجام نه تنها سیب و گلابی بلکه کدو هم برداشت نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از نافع، حسن عباسی در یادواره شهدای کوی حصار امام خمینی(ره) همدان افزود: در تمام دانشگاه ها گفتیم که بر فرض اگر همه تحریم ها برداشته شود؛ تنها 5 درصد اثر می کند، اما کسی گوشش بدهکار نشد درحالیکه آمریکا و اروپایی که دولت به دنبال رابطه با آن و رفع مشکل اقتصاد است خودشان میلیاردها دلار بدهکار هستند.

وی با یادآوری اینکه رهبر انقلاب بارها گفتند حرف منتقدین را گوش کنید، بیان کرد: تکبر برخی منافع ملی ما را به خطر انداخته و روحانی 49 توهین به این منتقدین کرده است.

رئیس اندیشکده یقین با انتقاد از جمع‌آوری بنرهای سخنرانی خود دریادواره شهدای همدان بیان کرد: برخی نان مملکت و این نظام را می خورند و بنر مراسم شهدای مدافع حرم را پایین می آورند و در ماجرای حله و شهادت سردار همدانی نیز از کلمه "کشته شد" استفاده کردند.

عباسی ادامه داد: این اقدامات جای تعجب ندارد زیرا فتنه گران ازحسین همدانی کینه دارند چون فرمانده میدانی جمع کردن فتنه است.

وی با اشاره به اینکه لیبرال های کشور مشکلشان این است که همه چیز را برای دنیا می خواهند، گفت: حسرت جریان لیبرال کشور این است که یک شهید ندارند، در تمام جریان رفورمیست ها یک مرد وجود ندارد، در جریان فتنه گر یک شهید وجود ندارد.

عباسی خاطرنشان کرد: با بیان اینکه نباید انتظار داشت دنباله‌رو های استکبار از برگزاری یادواره شهدای حرم خوشحال باشند، گفت: نقشه استکبار برای گرفتن عراق و سوریه با مقاومت شهدای مدافع حرم بر زمین ماند؛ بنابراین دنباله روهای آن ها باید هم بنر شهدای مدافع حرم را پایین بیاورند.

وی گفت: کسانی که با صاحبان فیش های حقوقی نجومی، نشست و برخاست می کنند باید هم بنر را پایین بیاورند تا حقوقشان حلال شود.

عباسی خطاب به حاضران گفت: غصه نخورید همانطور که امویان رفتند این ها هم خواهند رفت و استراتژی حضرت امام روح ا... این بود که اگر کسی در برابر دین ما بایستید در برابر دنیایش می ایستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز تروریست ها محاصره شده اند و شورای امنیت برای نجات تروریست ها وارد عمل شده است، گفت: سوریه از دست رفته بود تا اینکه ایران، سوریه و عراق را نجات داد و سناتورهای آمریکا گفتند: " سردار سلیمانی ما را بیچاره کرده".

عباسی با اشاره به اقدامات ناجوانمردانه دشمنان ادامه داد: امروز تروریست ها سلاح های شیمیایی را بر ضد جوانان عراقی و سوریه به کار می برند و در جنگ تحمیلی نیز وقتی توان مقابله با رزمندگان ایران را نداشتند؛ آمریکا به صدام سلاح شیمیایی داده و خودش هم مستقیم وارد شد.

وی گفت: امروز هزار شهید داده و وسعت کشوری که در عراق و سوریه آزاد شده به اندازه کل کشور سوریه است.

عباسی با اشاره به اقدرت امروز حزب ا... و نیروهای مقاومت تصریح کرد: منشا این قدرت، ایمان قلبی است و کسی تصور نمی کرد که دنباله بسیج مردمی ایران در عراق و سوریه شکل می گیرد؟

وی گفت: اوباما، ملک عبدا... و مرسی که می گفتند بشار اسد باید برود؛ رفتند و اسد ماند.

عباسی، ساختار دولت فعلی را بر اساس کتاب چین نو و نظریه پرداز آن را سریع القلم دانست و خاطرنشان کرد: روحانی، مهاجرانی و مرعشی که امروز ادعای آزادی بیان دارند و از شما تعهد می گیرند که برضد رئیس جمهور حرف نزنم؛ آن موقع بجای جلوگیری از تحریم داماتو به فکر ریاست جمهوری دائم هاشمی بودند و وقت آن را نداشتند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان