تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. آذر 1395 - 8:35   |   کد مطلب: 23861
اواخر سال 92 و همزمان با ماه های نخست کار دولت یازدهم و فعالیت تیم مدیریتی این دولت در استان همدان، سعید رضوی فقیه یکی از نشان دارترین عناصر افراطی جبهه اصلاحات و ضد انقلاب که سابقه بازداشت و احضار مکرر به مراجع امنیتی و قضایی در کشور را دارد برای سخنراني به استان دعوت و مقدمات كار وی آماده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، در حالیکه تمام آنانی که کوچکترین فهمی از سیاست دارند و فضای سیاسی کشور را می شناسند و درد انقلاب و امام را دارند؛ این سخنرانی و این مهمان برای سخنران را برای استان و هر جای کشور نامناسب و کاملا بر خلاف اصول و مصالح نظام می دانند سخنرانی برگزار می شود.

طبق پیش بینی ها این فرد در سخنرانی خود همه اصول و مقدسات نظام و مردم را به باد ناسزا و تخریب های ناجوانمردانه می گیرد.

سخنان این فرد به حدی هتاکانه است که فرد به سرعت پس از سخنرانی خود در همدان و با انتشار اخبار این جلسه متواری و در مکانی مخفی می شود.

تیم مدیریتی که در پشت پرده این شوی مضحک سیاسی را مدیریت می کنند هر کدام  سر خود را همچون  كبك در برف کرده و عناصر حزبی را محور جلسات می دانند.

آیت الله نوری همدانی مرجع عالی قدر تشیع در خواسته انقلابی تاکید می کند مدیران اصلی این صحنه گردانی بایستی از استان بروند؛ هر چند با عملکرد عده ای غافل این امر میسر نمی شود.

صادق زیبا کلام به اصطلاح روشنفکری که در سوابق خود سابقه حمایت صریح و علنی را از رضا خان دارد به استان می آید و در دانشگاه علوم پزشکی همدان بار دیگر به صورت متعدد ساختارشکنی می کند.

بار دیگر اعتراض ها بلند می شود، اما باز هم تیم اصلی و صحنه گردانان واقعی، قضیه خود را در پشت صحنه مخفی نگاه می دارند، اما این طرف، هر بار سخنرانی برای یادواره های شهدا یا در جمع هایی که بارها و بارها دلدادگی خود را به امام و انقلاب نشان داده اند؛ تیم مدیریت پشت صحنه همان حوادث تلخ و مشمئز کننده که منجر به هتاکی به نظام شده است با این حضور مخالفت می کنند.

در تازه ترین نمونه نیز بنر یادواره های شهدای مدافع حرم را پایین آورده و سخنرانی حمید رسایی در همدان و در روز دانشجو لغو می شود.

نکته و سوال اساسی: آیا وقت آن نرسیده است در آستانه یک انتخابات حساس و مهم که آبروی نظام اسلامی با آن مرتبط است؛ یک بار برای همیشه این تیم مدیریتی پر حاشیه و سیاسی کار توسط نهاد ها و مراجع انقلابی تعیین تکلیف شوند؟

یادمان نرود هنوز فرموده مرجع عالی قدر تشیع که خواستار عزل این تیم مدیریت بودند تحقق نیافته است.

یادداشت از رضا پرزاد

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان