تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. دى 1395 - 14:49   |   کد مطلب: 24053
جانشین سپاه ناحیه کبودراهنگ خبر داد:
برگزاری همایش بصیرتی 9دی در شهرستان کبودراهنگ
جانشین سپاه ناحیه کبودراهنگ از برگزاری تجمع همگانی بسیجیان در روز نهم دی ماه با سخنرانی امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در مسجد اعظم این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرگرد محرمعلی حبیبی جانشین سپاه ناحیه کبودراهنگ از برگزاری تجمع همگانی عموم بسیجیان،متدیینین،وانقلابیون به مناسبت حماسه غرور آفرین نهم دی ماه با عنوان "9دی احیای انقلاب"در روز پنج شنبه 9دی ماه در مسجد اعظم شهر کبودراهنگ خبر داد.

حبیبی با بیان اینکه در مراسم بزرگداشت 9دی حجت الاسلام روحانی امام جمعه شهرستان کبودراهنگ سخنرانی خواهد کرد گفت:این برنامه که از ساعت 10صبح تا 12ظهر در مسجد اعظم شهرستان کبودراهنگ برگزار خواهد شد فرصتی است دوباره، برای آحاد مردم همیشه در صحنه این شهرستان، تا تجدید میثاقی دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب داشته باشند.

در پایان سرگرد حبیبی ضمن دعوت از عموم مردم ولایتمدار شهرستان کبودراهنگ حماسه 9دی را انقلابی عظیم علیه استکبار جهانی دانست و خاطر نشان کرد:حماسه 9دی یک انقلاب عظیمی بود علیه استکبار جهانی تا بداند که این ملت تا پای جان در راه آرمان های این انقلاب ایستادگی خواهد کرد و این حرکت عظیم مردم در حماسه ی 9دی 88سیلی محکمی بردهان تهدید کنندگان این نظام مقدس است.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب