تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. دى 1395 - 9:17   |   کد مطلب: 24060
سردار نقدی گفت: حماسه 9 دی باعث شد که یک بار دیگر بعد از دفاع مقدس، جمهوری اسلامی یک زورآزمایی اساسی در میان فتنه گران و قدرت های دنیا را نشان دهد و با توفیق الهی مردم ایران در این زورآزمایی پیروز شدند.

به گزارش کورنگ ؛سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در گفت و گو با خبرنگار بسیج با اشاره به فرا رسیدن حماسه 9دی گفت: تمام دنیای استکبار و غرب در فتنه سال 88 پشت سر فتنه گران قرار گرفتند و از این فتنه حمایت کردند.

وی افزود: رسانه ها، تلویزیون ها و رادیوها همه به میدان آمدند و مانند سران اغلب کشورهای دنیا مواضع حمایتی و صریحی در حمایت از فتنه گران گرفتند؛ تصور اشتباهی که آنها داشتند این بود که با این فتنه ای که راه انداخته اند انقلاب را به آخر خط رسانده اند اما حرکت مردم در حماسه 9 دی به آن ها فهماند که تمام این تصورات خیالی و افکاری پوچ بوده است.

سردار نقدی گفت: حادثه تلخ روز عاشورای 88 و رفتار زشتی که فتنه گران از خود بروز دادند واقعا نابخشودنی است؛ مردم، صحنه های ناصحیح را دیده بودند و سکوت کرده بودند و برای حفظ آرامش از کنار خیلی از مسائل با تسامح گذشته بودند و این متانت و صبر مردم همه فتنه گران را فریب داد و باعث شد دست خودشان را رو کنند و موضع خودشان را نسبت به حقیقت اسلام عزیز، ولایت فقیه، عاشورا و امام حسین (ع) آشکار کردند.

رییس سابق سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: مردم با همه قوت و توان خود در 9دی خروشیدند و نتیجه این شد که تمام نقشه هایی که قدرت های جهان در پیش گرفته بودند که انتهای انقلاب را نشان دهند بی ثمر شد، و این قضیه قطعا توسط مردم خنثی شد و به یک نقطه قوت تبدیل شد و تمام حوادثی که در این مدت اتفاق افتاد به همه جهانیان نشان داد که ملت ایران چگونه ملتی هستند و هیچگاه پشت اسلام، انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و رهبری را خالی نمی کنند.

سردار نقدی عنوان کرد: حماسه 9 دی باعث شد که یک بار دیگر بعد از دفاع مقدس، جمهوری اسلامی یک زورآزمایی اساسی در میان فتنه گران و قدرت های دنیا را نشان دهد و با توفیق الهی مردم ایران در این زورآزمایی پیروز شدند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در پایان گفت: این حرکت عظیم در روز 9 دی سرچشمه بیداری اسلامی شد و باعث شد کشورهایی درجهان اسلام در برابراستکبار قیام کنند و این یکی از نتایج مهم این قیام بود که نشان داد انقلاب اسلامی زنده است و مردم پشت سر انقلاب خودشان ایستاده اند و ملت ایران با اتکا به اسلام و ولایت فقیه قدرتشان از همه قدرتها بیشتراست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان