تازه ترین مطالب

تاریخ : 20. بهمن 1395 - 14:47   |   کد مطلب: 24405
در آستانه سالگرد سی و هشتمین سالگرد انقلاب؛
ایران قوی تر از همیشه منطقه را کنترل می کند
تا روزهای آینده ایران سالکرد سی و هشتمین انقلاب خود در سال 1979 را جشن خواهد گرفت و باید گفت ایران در سال های اخیر توانسته است بارها و بارها جهان را شوکه و مسائل مهم بین المللی را کنترل کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، وب سایت استاندارد مدیا در گزارشی به انقلاب ایران پرداخت و نوشت: تا روزهای آینده ایران سالکرد سی و هشتمین انقلاب خود در سال 1979 را جشن خواهد گرفت و باید گفت ایران در سال های اخیر توانسته است بارها و بارها جهان را شوکه و مسائل مهم بین المللی را کنترل کند.

 

استاندارد مدیا افزود: انقلاب ایران توانسته است با وجود مشکلات بسیار سخت در طول این سال ها و حتی در برابر قدرت های امپریالیستی نجات پیدا کند و هم اکنون قدرتمند تر و ایستاده تر از همیشه بایستد. ایران در طول این سال ها توانسته است در برابر بسیاری از فشارها مقاومت کند و این روند موجب شد نظرات بسیاری در مورد ایران تغییر کند.

 

 

 

این وب سایت افزود: ایران در طول این سال ها به خوبی یاد گرفته است که آزاد باشد و استقلال و اقتدار خود را نیز حفظ کند. ایران همچنین با توجه به ذخایر نفتی و گازی و مردم تحصیل کرده خود توانسته است در زمینه علمی و تکنولوژی پیشرفت زیادی را داشته باشد.

 

 

استاندارد مدیا افزود: ایرانی یکی از ده کشور اول در زمینه نانوتکنولوژی، تکنولوژی هسته ای و فضایی بوده و ایران حتی در سال های اخیر چهارمین ماهوره خود را در مدار زمین قرار داده است. ایران با وجود تحریم های سخت در طول سی سال اخیر توانسته است در زمینه نظامی و تجهیزات پزشکی پیشرفته زیادی داشته باشد. حمایت عموم مردم ایران از نظام کشورشان و اعتماد کلی مردم به حکومت چیزی است که در رجه بالایی از اهمیت قرار دارد.

 

 

این وب سایت افزود: امروزه ایران یکی از قدرتمندترین قدرت های منطقه ای بوده و کشورهای همسایه در اقدامات خود، توجه کاملی را به ایران دارند. ایستادگی ایران و پیشرفت ایران در طول سال های اخیر نیز ریشه در انقلاب رهبر پیشین ایران یعنی امام خمینی دارد.

 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان