تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. فروردين 1396 - 10:30   |   کد مطلب: 24795
مدیرعامل باشگاه سایپا عنوان کرد: «علی دایی مربی بزرگی است اما هنوز فکری برای انتخاب سرمربی در فصل آینده نکرده‌ایم.»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،رضا درویش در مورد شرایط تیم سایپا اظهار داشت: «بازیکنان ما در تعطیلات نوروزی تمرینات خوبی انجام دادند. در بازی با سپاهان هم تقریبا همه بازیکنان‌مان را در اختیار داشتیم فقط کلانتری از تیم ما غایب بود. با این حال اخراج عزت پورغاز از زمین شرایط تیم ما را از هم پاشید ضمن اینکه بازیکنان می‌گویند یک پنالتی سایپا در بازی با سپاهان گرفته نشده است.»

 

وی افزود: «داور حتی می‌توانست احسان حاج‌صفی بازیکن تیم سپاهان را اخراج کند. او یک کارت زرد داشت. با این حال سر داور داد و بیداد کرد و بطری را مقابل داور به زمین کوبید که داور ملاحظه او را کرد و به او کارت قرمز نشان نداد.»

 

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد دیدار با نفت تهران در هفته 26 لیگ برتر گفت: «در این مسابقه محکوم به پیروزی هستیم. نفت مربی خوبی دارد. علی دایی مربی بزرگی است اما ما باید در این بازی برنده شویم.»

 

درویش در مورد شایعه مذاکره باشگاه سایپا با علی دایی برای فصل آینده و همچنین رایزنی برای انتخاب سرمربی فصل آینده عنوان کرد: «به تنها چیزی که اکنون فکر نکرده‌ایم انتخاب سرمربی است. علی دایی مربی بزرگی است اما واقعا به انتخاب سرمربی فصل آینده فکر نکرده‌ایم. هنوز حسین فرکی هم به ما نگفته قصد جدایی از سایپا را دارد. پیرامون انتخاب سرمربی فصل آینده هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم.»

 

وی در مورد احتمال سقوط سایپا به لیگ دسته اول گفت: «در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. با این حال بازیکنان و کادر فنی ما تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا نتیجه خوبی در هفته‌های پایانی لیگ کسب کنند.»

فارس

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان