تازه ترین مطالب

تاریخ : 21. فروردين 1396 - 14:02   |   کد مطلب: 24863
مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان:
سرعت وزش باد در همدان به ۷۵ کیلومتر بر ساعت رسید
مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان با اشاره به وقوع تندباد در همدان گفت: سرعت وزش باد هم اکنون در همدان ۷۵ کیلومتر بر ساعت است که از فردا از شدت وزش باد کاسته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،نادر پیرتاج همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به وقوع تندباد در استان همدان اظهار داشت: وزش باد تا اواخر امروز در استان ادامه دارد و از فردا از شدت وزش باد کاسته می‌شود.

وی افزود: سرعت وزش باد در همدان هم اکنون به 75 کیلومتر بر ساعت رسیده است و ماکزمیم سرعت باد در استان تا 80 کیلومتر بر ساعت نیز به ثبت رسیده است.

مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان بیان کرد: در سه روز آینده با ورود سامانه بارشی ضعیفی بعد از ظهر با افزایش ابر شاهد بارندگی در نقاط مختلف استان به ویژه مناطق جنوبی خواهیم بود.

وی گفت: دمای هوای استان همدان در سه روز آینده بین دو تا سه درجه کاهش می‌یابد و به عبارتی هوا سردتر می‌شود.

پیرتاج‌همدانی تصریح کرد: در ظرف 24 ساعت گذشته حداقل دمای شهر همدان هشت درجه سانتیگراد و حداکثر دما 16 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

وی عنوان کرد: شب گذشته خنکترین نقطه استان رزن با چهار درجه سانتیگراد بالای صفر و گرمترین نقطه استان نهاوند با 20 درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان