تازه ترین مطالب

تاریخ : 12. خرداد 1396 - 15:49   |   کد مطلب: 25137
سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کبودراهنگ:
شهروندان جلوه خدمات 30ماهه شهرداری را دیده اند
مهندس رضا بلالی گفت:شهرداری به عنوان مدیریت ارشد شهری نهادی اجرایی و محلی است که زیر نظر شهردار اداره می شود و وظیفه اصلی آن حفظ تعالی شهر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،مهندس رضا بلالی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز کبودراهنگ،ضمن عرض تسلیت پیشاپیش به مناسبت رحلت امام خمینی (ره)اظهار کرد:شهرداری به عنوان مدیریت ارشد شهری نهادی اجرایی و محلی است که زیر نظر شهردار اداره می شود و وظیفه  اصلی آن حفظ تعالی شهر است.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی شهرداری در راستای ارتقای فرهنگ عمومی شهری عنوان کرد:اقدامات فرهنگی این نهاد در زمینه های مختلف اعم از اهدای زمین جهت ساخت دفتر امام جمعه،برگزاری مراسمات ملی و مذهبی و آذین بندی خیابان ها و معابر در این مراسمات،برگزاری همایش های مختلف برای معلمان و زنان شهرستان در جهت تکریم مقام معلم و مادر در جامعه،برپایی نماز جماعت در پارک های شهری در ایام ماه مبارک رمضان و پرداخت 5درصد از درآمد شهرداری به کتاب خانه های عمومی توانسته است کمک شایانی به توسعه و فرهنگ مطالعاتی شهری بنماید.

شهردار کبودراهنگ بیان کرد:شهرداری کبودراهنگ همواره نقش مهم و تاثیر گذاری در حوزه های سلامت شهروندان داشته است تا جایی که با احداث اولین پد امداد هوایی با مرکزیت شهری در بیمارستان امام رضا(ع)اهدای زمین برای ساخت مرکز پزشک قانونی،مرکز غربالگری و کیلینیک تخصصی دین فرهنگی و اجتماعی خود را به حوزه سلامت و بهداشت ادا کرده است.

مهندس بلالی ادامه داد:شهرداری کبودراهنگ افتخار دارد با ارائه خدمات روزانه شهری به شهروندان در حوزه های مختلف بیش از 10پروژه عمرانی نیز در دست اقدام دارد که بخشی از این پروژه ها شروع،بخشی در دست اقدام و برخی نیز درحال اجرا می باشد.

وی با اشاره به مدیریت منابع مالی و نحوه عملکرد شهرداری  گفت:یکی از وظایف شهرداری در بخش مدیریت منابع مالی و نحوه عملکرد شهرداری است که الحمدالله در طی سه سال اخیر شاهد و افزایش اعتبارات شهرداری از 55میلیارد ریال در سال 94به 61میلیارد ریال و در سال 95به 72میلیارد ریال رسیده است که خوشبختانه اعتبارات سال 96به 78میلیارد ریال پیش بینی شده است.

انتهای پیام/رستمی

 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان