تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. تير 1396 - 9:03   |   کد مطلب: 25420
مدیر آموزشگاه کامپیوتر بوعلی کبودراهنگ به تشریح فعاليت ها آموزشی اين آموزشگاه پرداخت.

به گزارش کورنگ ،مدیر آموزشگاه کامپیوتر بوعلی کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: حمایت از فعالیت های بخش خصوصی آموزش های فنی و حرفه ای، آینده شغلی جوانان این شهرستان را بهبود می بخشد.

مهندس هاشم الوندی با بیان اینکه برنامه های آموزشی این آموزشگاه طبق استانداردهای روز و با مجوز و نظارت سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود، گفت: اميدواريم در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بتوانیم با حمایت دستگاه های دولتی و استقبال مردمی، گامهای مهم و موثری در زمينه های مهارت های فنی آموزشی مانند کامپیوتر،نفشه کشی ، رباتیک و ... در اين شهرستان برداریم.

وی به نقش آموزشگاه های آزاد در ایجاد زمینه اشتغال پایدار جوانان اشاره کرد و گفت: ما با مدیریت جدید در این آموزشگاه به دنبال بالا بردن کیفیت آموزش ها در این آموزشگاه هستیم و درخواست حمایت مسئولین را داریم.

الوندی هدف از تشکیل آموزشگاه را ارائه مهارت های پایه و پیشرفته فنی به مردم شریف کبودراهنگ عنوان کرد و یادآور شد: ما همه تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بتوانیم گام کوچکی برای توسعه فضای کسب و کار برای فرزندان این شهرستان برداریم.

مدیر آموزشگاه کامپیوتر بوعلی تعداد دوره های آموزشی برگزار شده این آموزشگاه را 130 مورد عنوان کرد و افزود: در طی 5 سال اخیر تعداد900 نفر در این آموزشگاه، آموزش دیده اند و بیشتر دوره ها رایانه کار درجه1و2 و نرم افزار گرافیکی فتوشاپ بوده است.

الوندی خواستار ورود جدی سازمان های دولتی و مراکز خصوصی در راستای توانمندسازی مهارت فنی و حرفه ای کارکنان شد و افزود: آموزشگاه بوعلی در رشته های مختلف کامپیوتری مانند؛ دوره های برنامه نویسی اندروید، اپلیکیشن، میکروکنترلر، plc، طراحی صفحات وب از مقدماتی تا پیشرفته، network، cisco، تعمیرات چاپگر، موبایل و کامپیوتر نیز آماده خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان کبودراهنگ است.

وی سواد دیجیتال و مهارت های استفاده از تکنولوژی را یکی از ضرورت های غیرقابل انکار عصر حاضر عنوان کرد و افزود: ما در این آموزشگاه دوره هایی مانند رباتیک، روبیک، دومینو و سازه های ماکارونی برای کودکان و نوجوانان این شهرستان در نظر گرفته ایم تا علاوه بر توانایی های علمی، آنها بتوانند با اعتماد به نفس بيشتري در دنیای اطلاعات و ارتباطات به زندگی خود ادامه دهند.

انتهای پیام/ب

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان