تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. تير 1396 - 11:20   |   کد مطلب: 25423
ترجمه فارسی مجموعه آثار امام موسی صدر در قالب ۱۲ جلد طی چندماه آینده توسط مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،مجموعه آثار امام موسی صدر در ۱۲ جلد ترجمه شده است و طی چند ماه آتی منتشر خواهد شد. این مجموعه پیش از این در قالب ۱۲ جلد با عنوان «مسیره الامام السید موسی صدر» به زیان عربی در لبنان منتشر شده بود.

 

در این اثر، ترجمه مجموعه آثار، بیانیه‌ها و سخنرانی‌های امام موسی صدر به زبان فارسی موجود است. این مجموعه هم‌اکنون در مرحله نمایه‌سازی قرار دارد. قرار است نمایه‌های این مجموعه در قالب لوح فشرده به همراه این اثر منتشر شود. کار نمایه‌سازی این اثر در حال حاضر توسط مرکز مدارک علوم اسلامی قم در حال انجام است.

 

در این مجموعه، کلیه آثاری که پس از انتشار کتاب «مسیره الامام السید موسی صدر» تاکنون به دست آمده نیز ضمیمه شده است. این اثر، شامل ۲ بخش مجزا می‌باشد. یک بخش به صورت روزنگار است و تمام فعالیت‌های امام موسی صدر از سال ۱۹۶۷ تا زمان ربوده شدن را در بر می‌گیرد. در بخش دوم اثر نیز کلیه تألیفات، بیانیه‌ها و سخنرانی‌های امام موسی صدر گنجانده شده است.

 

یادآور می‌شود، کار ویرایش این مجموعه به اتمام رسیده است و پس از پایان مرحله نمایه‌سازی، توسط مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر منتشر خواهد شد.

 

ایکنا

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان