تازه ترین مطالب

تاریخ : 4. مرداد 1396 - 13:53   |   کد مطلب: 25537
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) خبر داد:
جشن بزرگ روز دختر در کبودراهنگ برگزار شد
فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) گفت:جشن روز دختر همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)در سالن اجتماعات سینما جوان کبودراهنگ با حضور 500 نفری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سیده سمیه جعفری فرمانده حوزه  خواهران حضرت زهرا (س) شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما ، اظهارداشت: شب گذشته به مناسبت روز دختر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)مراسم جشنی با حضور 500 نفری کودکان و نوجوانان دختر این شهرستان در سالن سینما جوان برگزار شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این برنامه افزود:این برنامه به همت حوزه مقاومت حضرت زهرا(س)و با هدف حفظ و ارزش به جایگاه والای دختران در دین اسلام برگزار شد.

جعفری با اشاره به تشریح برنامه های این جشن افزود:جشن روز دختر برای اولین بار در سطح این شهرستان با استقبال  پرشور و حضور هزار نفری کودکان و نوجوانان دختر و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی،هنری و مسابقات مختلف در حین اجرای برنامه  برگزار شد.
فرمانده حوزه خواهران حضرت زهرا(س)  تصریح کرد:برای اجرا و مدیریت این جشن بزرگ، گروهی هنری از قسمت فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) دعوت و به اجرای برنامه پرداختند.

وی در پایان در خصوص بخش های مختلف این برنامه خاطر نشان کرد:برگزاری مراحل مختلف مسابقه مذهبی در قالب برنامه عمو روحانی  و طرح سوالات مختلف و اهدای جوایز ارزنده به شرکت کنندگان از بخش های متنوع این برنامه بود.

انتهای پیام/رستمی

 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان