تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. مهر 1396 - 9:59   |   کد مطلب: 25785
در نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ مطرح گردید:
120عنوان برنامه در هفته ناجا در کبودراهنگ اجرا خواهد شد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ گفت:به مناسبت هفته ناجا در شهرستان کبودراهنگ بیش از 120عنوان برنامه اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمدعلی محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ در نشست خبری  با اصحاب رسانه ،ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا و اعلام شعارامسال نیروی انتظامی "پلیس برای امنیت، امنیت برای همه" اظهارداشت:وظیفه اصلی نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت و دفاع از مظلومان در برابر ظالمان است.

وی با اشاره به اهمیت امنیت در یک جامعه افزود:اگر در یک جامعه امنیت نباشد ، جامعه دچار هرج و مرج خواهد شد و از مسیر اصلی خود دور خواهد شد، از همین رو امنیت یکی از مهمترین و محوری ترین نیازهای یک جامعه است و اگر در ابعاد مختلف جامعه امنیت وجود داشته باشد، جامعه به رشد و شکوفایی می رسد.

محمدی در تشریح برنامه های هفته ناجا در این شهرستان ابراز داشت:بیش از 120عنوان برنامه در هفته ناجا در شهرستان کبودراهنگ اجرا خواهد شد که مهم ترین آن ها صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرستان،مانور موتور سواران قانونمند،غباروبی مزار شهدا،حضور کارشناسان در مدارس جهت مشاوره به دانش آموزان،دیدار با فرماندار شهرستان،ورزش صبحگاهی و پیاده روی، راه اندازی قطار پیشگیری ودیدار و تکریم ازخانواده معظم شهدا و شرکت در نماز جمعه از اهم برنامه های این هفته است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ ضمن قدردانی از مردم ولایتمدار این شهرستان تصریح کرد:همیاری و همکاری مردم کبودراهنگ با نیروی انتظامی باعث کاهش چشمگیر جرائم مختلف اعم از کاهش 3درصدی جرائم سیزده گانه و کاهش 33درصدی سرقت منازل شده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به بحث تصادفات در شش ماهه اول سال گفت:به همت نیروهای خدوم پلیس راهور و تلاش های شبانه روزی این عزیزان و همکاری های مردم فهیم شهرستان امسال ما به صورت صددرصدی کاهش تصادفات منجربه فوت را در سطح شهر داشته ایم.

وی با اشاره به پاسخ گویی بیست و چهار ساعته پلیس در سطح شهرستان اضافه داشت:  مرکز فوریت‎های پلیسی ۱۱۰ یکی از بهترین راه‎ها و پل ارتباطی بسیار مناسب مردم با پلیس است و تقاضای ما از مردم این است که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا تخلف، موضوع را با ۱۱۰ در میان گذاشته تا نسبت به برخورد قانونی با متخلفان اقدام لازم و عاجل انجام شود و همچنین شماره 197بهترین پل ارتباطی برای بیان پیشنهادات و انتقادات مردم نسبت به عملکرد پلیس است.

محمدی افتخار نیروهای مسلح را پیروی از دستورات ولی فقیه دانست و افزود: از افتخارات نیروهای مسلح تبعیت محض از دستورات ولی امر مسلمین است و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی خستگی کار طاقت فرسای شبانه روزی را از تن ما زدوده است.

سرهنگ محمدی بااشاره به تمهیدات ویژه پلیس برای برخورد با مسئله قمه زنی در محرم امسال درسطح شهرستان خاطر نشان کرد:طی برگزاری نشست های مختلف پلیس با مسئولین هیئات مذهبی و شناسایی تمامی قمه زنان در سطح شهرستان  و روشنگری و ایجاد کمپین های مختلف در فضای مجازی امسال شاهد کاهش صد درصدی این بدعت مرسوم شده در بین عزادارن امام حسین(ع)بوده ایم.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان