تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. مهر 1396 - 11:07   |   کد مطلب: 25825
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ به همراه جمعی از همکاران خود به مناسبت هفته ناجا با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ به همراه جمعی از  همکاران خود  به مناسبت هفته ناجا با امام جمعه این  شهرستان  دیدار کردند.

 در ابتدای این دیدار  ضمن استماع گزارش عملکرد توسط سرهنگ محمدعلی  محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کبودراهنگ،وی  تلاش های شبانه روزی همکاران خود در سراسر کشور را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت:نیروی انتظامی مفتخر است به عنوان تنها ارگانی که به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم است و پل ارتباطی 110به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات و شکایات مردمی  و سامانه 197جهت پبشنهادات و انتقادات مردم عزیز می باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به  در پیش بودن ایام اربعین حسینی (ع) گفت:ماموریت های نیروی انتظامی در اجرا و تامین امنیت زائرانی که از مسیرهای ارتباطی این شهرستان عبور خواهند کرد از اولویت های مهم نیروی انتظامی این شهرستان در ایام پیش رو خواهد بود.

سرهنگ محمدی ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان اضافه داشت:فرماندهی نیروی انتظامی در این شهرستان به عنوان یک راهنما در راس امور اجرایی این شهرستان عمل کرده است و زحمات اصلی را همکاران بنده در نیروی انتظامی این شهرستان کشیده اند.

حجت السلام یوسف روحانی امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در ادامه این برنامه ضمن عرض خیر مقدم به نیروهای انتظامی و تبریک هفته ناجا اظهار داشت:مردم ایران اسلامی به همت شما سربازان خدوم این سرزمین در سایه امنیت و آرامش زندگی می کنند و امنیت یک نعمت مجهول است و محبوبیت  و اعتماد به نیروی انتظامی در شهرستان کبودراهنگ مثال زدنی است و ما قدردان زحمات شما هستیم .

وی با اشاره به  جریانات اخیر منطقه  و اعلام هشدار به نیروهای انقلابی گفت:نیروهای انقلابی و ولایی آگاه باشید که همه پرسی در کردستان عراق نقشه شوم دشمنان اسلام برای ناامنی در منطقه است لذا هوشیاری ما و کشورهای منطقه برای مقابله با این فتنه جدید ضروری است.

امام جمعه کبودراهنگ در خصوص ارزش بالاو درک مجاهدت های نیروهای ناجا بیان کرد :نیروی انتظامی در معرض قضاوت مردم است و و دو خطر  بزرگ همیشه کارکنان این نیرو را تهدید می کند:یک خطر از جانب دشمنان داخلی و خارجی  است و خطر دوم خطر نفس انسانی است و اما امیدوارم بتوانیم  اهمیت کار و مجاهدت های این عزیزان را   بدانیم.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان