تازه ترین مطالب

تاریخ : 22. مهر 1396 - 11:11   |   کد مطلب: 25844
مسئول بسیج سازندگی شهرستان کبودراهنگ:
خدمت به محرومان و روحیه جهادی مرد و زن نمی شناسد
مسئول بسیج سازندگی شهرستان کبودراهنگ گفت: خدمت به محرومان وروحیه جهادی امروزه در جامعه ما مردو زن نمی شناسد و زنان جهادی همگام با مردان با شرکت در اردوهای جهادی این موضوع را ثابت کرده اند.

به گزارش سایت کورنگ ،سرگرد علیرضا نوروزی مسئول بسیج سازندگی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اهداف بسیج سازندگی اظهار داشت: هدف اصلی از فعالیت های بسیج سازندگی رسیدگی به مناطق محروم و خدمت رسانی به محرومان جامعه است که به فرموده بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی محرومان ولی نعمتان ما هستند.

وی در ادامه در خصوص فعالیت افراد با روحیه جهادی در عرصه های مختلف بسیج سازندگی گفت: جای بسی شکر دارد که خدمت به محرومان وروحیه جهادی امروزه در جامعه ما مردو زن نمی شناسد و زنان جهادی همگام با مردان با شرکت در اردوهای جهادی این موضوع را ثابت کرده اند.

نوروزی در ادامه با اشاره به فعالیت های خواهران در بسیج سازندگی و تقدیر از حرکت این قشر ازجامعه افزود:حوزه های بسیج خواهران در عرصه های مختلف خدمت رسانی اعم از كلاس هاي آموزشي ومهارتي در زمينه هاي مختلف از قبيل آموزش احكام،آموزش بهداشت خانواده،تغذيه سالم ، وسلامت بانوان ، برگزاري مشاوره های فردي  وخانوادگي وآسيب هاي اجتماعي،تربيت فرزند،برگزاري كلاس آموزش نقاشي،كمك هاي اوليه ،وكنترل فشارخون ، كلاس هاي خياطي، قلابافي،منجوق دوزي،وهلال احمر و...گام بلندی در عرصه محرومیت زدایی در این شهرستان برداشته اند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به برخی از فعالیت های خواهران تصریح کرد:طی روز های گذشته حوزه حضرت مریم(س)با اعزام 21نفر از بسیجیان و جهادگرزان خود به روستای جیقی برنامه های مختلفی در این روستای محروم اجرا کرد که مورد استقبال اهالی این روستا قرار گرفت.

وی در خصوص طرح های عمرانی در حال اجرا  در این شهرستان بیان کرد::احداث پروژه  غسالخانه روستای طاس تپه از بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ و پروژه ساخت آشپزخانه،وضوخانه و سرویس بهداشتی مسجدجامع روستای دالیجو از بخش گل تپه از تاریخ دهم مهر ماه سال جاری با همکاری سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین (ع)همدان و بسیج سازندگی سپاه ناحیه کبودراهنک از طرح های مهم در حال اجرا در این شهرستان می باشد.

علیرضا نوروزی در خصوص مراحل پیشرفت پروژه ها توضیح داد و خاطر نشان کرد:مراحل یشرفت فیزیکی پروژه ها در مرحله سفت کاری از قبیل شناژبندی،نصب صفحه ستون ها،ستون،جوشکاری،دیوارچینی و... انجام گردیده و انشاالله این پروژه ها در آینده نزدیک به اتمام می رسد و قابل بهره برداری است.

انتهای پیام/رستمی

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام