تازه ترین مطالب

تاریخ : 29. مهر 1396 - 9:43   |   کد مطلب: 25853
رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان کبودراهنگ اعلام کرد:
420نفر در آزمونهای سنجش مهارت وپایان دوره کارآموزان این شهرستان شرکت کردند
رئیس اداره فنی حرفه ای شهرستان کبودراهنگ گفت:420نفر در از کارآموزان این شهرستان درآزمونهای سنجش مهارت وپایان دوره این شهرستان شرکت کردند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی کورنگ هادی قادری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار  ما درخصوص برگزاری آزمون های مهارتی در این شهرستان اظهارداشت: پنجمین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پایان دوره کارآموزان،همزمان با سراسر کشور در شهرستان کبودراهنگ برگزار گردید.

وی با اشاره به مراحل و رشته های مختلف این آزمون هماهنگ افزود:  مرحله پنجم این آزمون هماهنگ  در بخش های مختلف صنعت ساختمان ،صنایع دستی ،قالیبافی ،تیم های سیار ،پادگان ، ندامتگاه و استادشاگردی با شرکت 420 نفر در روز پنجشنبه 27 مهرماه سالجاری در حوزه های مختلف برگزار گردید.
قادری اضافه کرد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده می بایست در آزمون عملی شرکت و با احراز حدنصاب نمره میانگین قبولی در هر دو مرحله موفق به اخذ گواهینامه شوند.

رئیس  اداره فنی حرفه ای شهرستان کبودراهنگ در پایان خاطر نشان کرد: سازمان فنی حرفه ای با هدف شناسایی قابلیت های هر منطقه و اجرا و آموزش های مختلف  در راستای پتانسیل های هر منطقه سعی در توانتمند سازی ودسترسی آسان جوانان جویای کار به مشاغل مختلف را دارد .

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان