تازه ترین مطالب

تاریخ : 14. آبان 1396 - 18:11   |   کد مطلب: 25918
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان از مصدومیت پنج پرستاران اعزامی از بیمارستان‌های شهرستان نهاوند به منظور خدمات‌رسانه به زوار اربعین حسینی در مرز چذابه در سانحه رانندگی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،جعفر شاهرخی اظهار کرد: پنج نفر از پرستاران خانم اعزامی از بیمارستان‌های شهرستان نهاوند در تاریخ ۱۱ آبان‌ماه‌جاری هنگام عزیمت از بیمارستان شهید چمران شهر سوسنگرد به مرز چذابه دچار حادثه  ترافیکی شدند که پس از دریافت خدمات تشخیصی درمانی و تثبیت وضعیت حیاتی سه نفر از آنها دیروز با یک فروند بالگرد برای ادامه درمان به بیمارستان بعثت همدان اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه دو  نفر برای ادامه درمان در بیمارستان بعثت بستری شدند و یک نفر دیگر به صورت زمینی با آمبولانس به شهر نهاوند اعزام شد، خاطرنشان کرد: نفر پنجم نیز همچنان در بیمارستان اهواز بستری است و خوشبختانه امروز وضعیت هوشیاری‌اش بهتر شده است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از دو نفر بیمار بستری در بیمارستان بعثت یکی ترخیص و دیگری فعلا بستری است همچنین بیمار سومی هم که به نهاوند اعزام شده بود، با حال خوب مرخص شده است.

 

ایسنا

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان