تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. آبان 1396 - 9:17   |   کد مطلب: 25921
چهارمین مانور مدیریت بحران برق استان همدان طی سال جاری با حضور ۲۲ اکیپ عملیاتی در بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،چهارمین مانور عملیاتی برق استان طی سال جاری ظهر یکشنبه با حضور فرماندار کبودراهنگ، مدیران و مسئولان شهرستان و ۲۲ اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق از استان همدان در بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در مراسم آغاز این مانور اظهار داشت: شرکت توزیع برق استان همدان تاکنون مانورهای عملیاتی خوبی را برای خدمات‌رسانی بهتر به مردم برگزار کرده است.

احسان قنبری افزود: طی برگزاری این مانورها در سال ۹۳ روستای ۲۰ خانواری با یک مسافت ۵ کیلومتری در ۱۰ روز برق‌دارشد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی در مانورهای عملیاتی برق عنوان کرد: در این مانورها هم تعمیرات و هم هماهنگی بین نیروها انجام می‌گیرد تا آمادگی نیروها در شرایط بحرانی حفظ شود.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز با اشاره به اینکه بلایای طبیعی هر لحظه ما و به ویژه تأسیسات برق را تهدید می‌کند، افزود: اهمیت جایگاه توزیع برق بیش از پیش است و همین امر تکلیف ما را سنگین‌تر می‌کند.

علی سهرابی بیدار یادآور شد: مانورهای عملیاتی در راستای آمادگی نیروها و با توجه به اهمیت بالای آنها در شرایط جوی مختلف در سطح استان برگزار می‌شود.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در این مانورهای عملیاتی تمام اقدامات لازم از برنامه‌ریزی تا تعمیرات تمرین می‌شود و در نتیجه هم مانور و آمادگی نیرو انجام می‌شود و هم کاری برای رفع مشکل انجام می‌گیرد.

وی گفت: همچنین در اجرای این مانورها سطح هماهنگی تمام نیروها و ادارات مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرد و کمبودها و کاستی‌ها مشخص می‌شود تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان کبودراهنگ نیز گفت: مانور برق شهرستان کبودراهنگ با حضور ۲۲ اکیپ عملیاتی و بر روی یکی از فیدرهای بحرانی بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ انجام می‌شود.

علی هایل همدانی عنوان کرد: این مانور با توجه به در پیش بودن فصل زمستان در نظر گرفته شده و تعمیرات اساسی برای خدمات‌رسانی بهتر به مردم بر روی فیدر انجام می‌گیرد.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت