تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. آبان 1396 - 10:56   |   کد مطلب: 26036
اعلام اسامی نهایی ملی پوشان کبدی:
سعید غفاری و حامد میرزایی از کبودراهنگ دعوت شدند
کیوال چاند سوتار سرمربی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران فهرست 19بازیکن نهایی به اردوی تیم ملی کبدی جهت شرکت در مسابقات آسیایی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،کیوال چاند سوتار سرمربی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران فهرست نهایی 19بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی  جهت شرکت در مسابقات آسیایی را اعلام کرد.

سوتار در آخرین اردو قبل از آغاز رقابت های آسیایی که به میزبانی شهر گرگان برگزار خواهد شد فهرست نهایی 19بازیکن انتخابی خود را اعلام و به دلیل فشردگی و حساسیت این بازی ها از ملی پوشان خود خواست که بعد از ظهر امروز خود را به سرپرست تیم معرفی نمایند.

در فهرست 19نفره این سرمربی اسامی بهترین بازیکنان حال حاضر کشور به چشم می خورد که غربال شده از بازیکنان لیگ برتر هستند.

اما نکته قابل اهمیت برای ورزش استان همدان و شهرستان کبودراهنگ دعوت دو کبدی کار از استان همدان و شهرستان کبودراهنگ به این دوره از رقابت هاست که نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای استان همدان و شهرستان کبودراهنگ در این رشته ورزشی است.

سعید غفاری و حامد میرزایی نادر دو نماینده کبودراهنگ در جمع برترین بازیکنان و ملی پوشان این رشته ورزشی هستند که با پشتکار و تلاش نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب و در فهرست نهایی دعوت شدگان به تیم ملی کبدی قرار گرفتند.

هرچند به قهرمانان ورزشی در استان همدان کم ترین توجهی نمی شود و یک ملی پوش برای پوشیدن لباس تیم ملی سخت ترین مشکلات را پشت سر می گذارد ولی دعوت دو بازیکن ملی پوش نوید روزهای خوشی را به ورزش استان همدان خواهد داد.

انتهای پیام/رستمی

 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان