تازه ترین مطالب

تاریخ : 25. آبان 1396 - 23:18   |   کد مطلب: 26176
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه بسیج میعادگاه عاشقان و نقطه رهایی شهیدان و عبادگاه لشکر مخلص خداوند است گفت:درخت تنومند شده بسیج حاصل خون شهیدان و دلاورمردی های مجاهدان فی سبیل الله است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،نشست خبری سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ به مناسبت هفته مقدس بسیج  عصر دیروز با حضور اصحاب رسانه در مسجد جامع شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

 سرهنگ بداغی در این نشست صمیمی با عرض تسلیت به مناسبت حادثه زلزله کرمانشاه وایام 28صفر وعروج پیامبر خوبی ها حضرت محمدمصطفی(ص)و حضرت امام حسن مجتبی (ع) به ساحت مقدس قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (روحی له الفدا) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) اظهار داشت:حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه و همچنین مصیبت شهادت پیامبر گرامی اسلام و حضرت امام حسن مجتبی(ع) را ابتدا به محضر امام زمان(عج)و مقام معظم رهبری و کلیه مردم ایران اسلامی تسلیت عرض می کنیم.

بداغی در ادامه ضمن تقدیر از اصحاب رسانه به تشریح فعالیت های شاخص هفته بسیج در شهرستان کبودراهنگ پرداخت و گفت:بسیج و سپاه در شهرستان کبودراهنگ امسال با شعار "بسیج مظهر مردم سالاری"با کمک اقشار مختلف بسیج فعالیت های خود را همزمان با زلزله اخیر کرمانشاه با 40عنوان برنامه شاخص در تمامی رده های مختلف بسیج آغاز کرده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده درروزهای مختلف این هفته افزود:اولین روز هفته بسیج با دیدار جمعی از نخبگان بسیج با ائمه جمعه در سه بخش مرکزی،گل تپه و شیرین سو و با شعار"بسیج اقتصاد مقاومتی از سر گرفته خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ نام گذاری روز دوم هقته بسیج را به نام "بسیج محرومیت زدایی و خدمت رسانی"عنوان کرد و اضافه داشت:شاخص ترین برنامه روز دوم هفته بسیج اجرای صبحگاه مشترک با حضور کلیه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان و با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان و اجرای طرح های مختلف جهادی،افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصاد مقاومتی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی دنبال خواهد شد.

سرهنگ محمود بداغی ضمن اشاره به اجرا و شروع طرح گشت های محله محور بسیج درسطح شهرستان از روز سوم  هفته بسیج تاکید کرد:روز سوم با شعار "بسیج اعتلای فرهنگی" نام گذاری و با آغاز طرح گشت های محله محور بسیج پیگیری خواهد شد.

بداغی از عطر افشانی و غبارروبی  مزار شهدا در سراسر شهرستان خبر داد و عنوان کرد:در روز چهارم هفته بسیج که به نام "بسیج اندیشه ورزی و تولید نام گذاری شده کلیه مزار شهدا در سراسر شهرستان عطر افشانی و غبارروبی و با حضور اقشار مختلف بسیج از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس دیدار و سرکشی انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره  به روز جمعه هفته آینده و نام گذاری این روز به نام"بسیج مسجد محوری و ولایت تصریح کرد:در این روز که همزمان با روز پنجم هفته بسیج می باشد حضور تمامی بسیجیان در میعادگاه نماز جمعه،برگزاری میقات صالحین و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه از اهم برنامه های این روز است.

فرمانده بسیجیان شهرستان کبودراهنگ روز ششم هفته بسیج را ملقب به روز"بسیج دولت مقاومت و استکبار ستیزی"دانسته و بیان کرد:در روز ششم هفته بسیج دو پایگاه مقاومت در روستاهای کهنه حصار وجین طراقیه با حضور فرمانده سپاه استان،برگزاری نشست های مختلف امروبه معروف وهمایش بصیرتی منتظران موعود و ویزیت رایگان بیماران توسط بسیج جامعه پزشکی انجام خواهد شد.

سرهنگ محمود بداغی در پایان ضمن اشاره به گرهمایی سراسری بسیجیان این شهرستان در روز پایانی هفته بسیج خاطر نشان کرد:روز هفتم به نام"بسیج جهاد کبیر و عمل انقلابی" نام گذاری شده است که مهم ترین برنامه این روز تجمع و گرذهمایی سراسری نیروهای بسیج شهرستان با سخنرانی سردار دقیقی از اساتید و مدرسین دانشگاه جامع امام حسین(ع)و مشاور فرمانده کل سپاه در این گردهمایی است.

 

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان