تازه ترین مطالب

تاریخ : 3. آذر 1396 - 17:32   |   کد مطلب: 26230
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ عنوان کرد:
گروه های جهادی مقاومت در منطقه به برکت بسیج شکل گرفته است
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ گفت: گروه های جهادی در منطقه به برکت وجود مقدس بسیج شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی  فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان  ضمن عرض تبریک به اقشار مختلف بسیج و مردم انقلابی این شهرستان و با اشاره به اهداف گروه های جهادی در منطقه اظهارداشت : گروه های جهادی در منطقه به برکت وجود بسیج شکل گرفته است.

وی از بسیج به عنوان یکی از یادگاران بی نظیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) یاد کرد و ضمن عرض تبریک به مناسبت پیروزی های جبهه مقاومت بر جبهه تکفیری تروریستی داعش گفت: این پیروزی ها مرهون تلاش های مجاهدانه رزمندگان جبهه مقاومت به ویژه سردار رشید اسلام سرلشکر سلیمانی می باشد.

بداغی با اشاره به زیربنای تمامی گروه های انقلابی در اقسانقاط جهان اسلام افزود: همه گروه های جهادی جبهه مقاومت از فاتحین ایران تا فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، حیدریون و حشدالشعبی عراق و بسیج مردمی سوری همه و همه به برکت بسیج ما شکل گرفته و این پیروزی ها مدیون این یادگار حضرت روح الله(ره) است.

 فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در ادامه به برخی برنامه های جدید بسیج در قالب طرح اعتلای بسیج اشاره کرد و گفت: فعالیت های سابق بسیج همچنان بر قوت خود باقی است اما برنامه های جدیدی نیز جهت اجراء ابلاغ شده است.

وی مسجدمحوری را یکی از برنامه های طرح اعتلای بسیج عنوان کرد و هدف از این برنامه را توجه بیش از پیش به مسجد و محور قرار گرفتن مسجد در فعالیت های بسیج ذکر نمود.

بداغی گشت های محله محور بسیج با هدف احساس امنیت بیشتر در جامعه، ایجاد صندوق های قرض الحسنه با محوریت خود مردم، پیشگیری و مبارزه با اعتیاد، طرح بسیج جامعه پزشکی یا جهادگران سلامت را از دیگر برنامه های طرح اعتلای بسیج عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت های مختلف بسیج اظهار داشت: بحمدالله بسیج در عرصه های مختلف به بالندگی رسیده است.

بداغی ادامه داد: در عرصه نظامی بسیجیان در قالب گردان های رزمی بیت المقدس، امام حسین(ع)، کوثر و.... سازماندهی شده اند و آموزش های لازم رزمی نظامی را جهت مقابله به تهدیدات احتمالی دیده اند و از آمادگی لازم برخوردار هستند.

سرهنگ محمود بداغی  با اشاره به اقدامات بسیج شهرستان در عرصه سازندگی گفت: قریب به ۲۶۰۰ اردوی جهادی در شهرستان برگزار شده که ۴۰۰ مورد آن مربوط به اردوهای دانشجویی است که این اردوها اثرات و برکات چشمگیری داشته که ساخت ۸ باب منزل مسکونی برای محرومین یکی از برکات این اردوهاست.

فرمانده سپاه کبودراهنگ  از برگزاری یادواره های شهداء، اردوهای راهیان نور، برپایی پایگاه های فرهنگی در نقاط توریستی شهرستان به عنوان برخی فعالیت های فرهنگی بسیج شهرستان یاد کردند.

وی با تشکر از اعضای حلقات صالحین جهت شرکت در برنامه میقات صالحین امروز از تشکیل و وجود ۶۰۰ حلقه صالحین بسیج در سطح شهرستان خبر داد.

وی ساخت سوله های ورزشی صالحین در نقاط مختلف شهرستان و ساخت پایگاه های مقاومت بسیج را از اقدامات زیرساختی انجام شده در سطح بسیج عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ در پایان از امام جمعه انقلابی، فرماندار بسیجی و سایر مسئولین شهرستان که مجموعه بسیج شهرستان را در پیشبرد برنامه ها و اهداف یاری کردند صمیمانه تشکر کرد و از حضور تک تک عزیزان حاضر در مراسم قدردانی نمود.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان