تازه ترین مطالب

تاریخ : 3. آذر 1396 - 18:15   |   کد مطلب: 26231
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: بسیج سازندگی سپاه کبودراهنگ امسال با ارائه تسهیلاتی افزون بر ۲ میلیارد ریال و راه اندازی ۲۰ طرح کارآفرینی زمینه اشتغال ۵۰ نفر را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به هفته بسیج و طرح های کار آفرینی در این شهرستان اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج طرح پرورش شترمرغ از طرح‌های کار آفرینی بسیج سازندگی سپاه ناحیه کبودراهنگ افتتاح شد.

وی با توجه به ارائه تسهیلات به متقاضیان توسط بسیج سازندگی  افزود: این طرح با تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی و همچنین ارائه آموزش‌های لازم توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه کبودراهنگ و با ۸۵ رأس شترمرغ آغاز به کار کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ عنوان کرد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه کبودراهنگ امسال با ارائه تسهیلاتی بالغ بر ۲ میلیارد ریال و راه اندازی ۲۰ طرح کارآفرینی زمینه اشتغال حدود ۵۰ نفر را فراهم کرده است.

سرهنگ بداغی در ادامه با اشاره به افتتاح 8باب منزل مسکونی برای نیازمندان این شهرستان اضافه داشت: ۸ باب منزل مسکونی با همت گروه های جهادی این شهرستان  برای محرومین این شهرستان در هفته بسیج افتتاح شده است.

وی خاطر نشان کرد:این ۸ باب منزل مسکونی در ۶ روستای شهرستان کبودراهنگ با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال ساخته شده و آماده بهره‌برداری می باشد.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان