تازه ترین مطالب

تاریخ : 12. آذر 1396 - 12:30   |   کد مطلب: 26290
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ:
نمایش "پرواز کبوتر ناز" در کبودراهنگ به روی صحنه می رود
در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان "پرواز کبوتر ناز"به کارگردانی مهدی نصراللهی به روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،ناصر قره باغی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ در خصوص مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و و نوجوان در شهرستان کبودراهنگ اظهار داشت:بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از یازدهم آذر ماه کار خود را در سالن جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان آغاز کرده است.

وی افزود:نمایش پرواز کبوتر ناز به کارگردانی مهدی نصراللهی و مصطفی کرمی راسخ  و نویسندگی محمد فرجی و با اجرای زینب کمندی،صالح مطلبی،علی منافی،محمد احمدی،علیرضا اکبری راد از اولین روز جشنواره تا14آذر ماه هر روزه از ساعت 10صبح برای دانش آموزان و عموم مردم اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به موضوع این نمایش اضافه داشت:این نمایش در مورد کبوتری است که پدر و مادر خود را گم کرده و چاره ای جز توسل به امام رضا(ع)ندارد لذا نامه ای را برای ایشان برده و دربین راه با مشکلاتی مواجه می شود که با تمام وجود مشکلات را پشت سر می گذارد.

وی در پایان ضمن دعوت از علاقه مندان خاطر نشان کرد:از عموم مردم شهرستان کبودراهنگ دعوت می شود جهت دیدن از این نمایش زیبا هر روزه از ساعت 10صبح به صورت رایگان در سالن جوان این شهرستان حضور یابند.

انتهای پیام/رستمی

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان