تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. آذر 1396 - 18:14   |   کد مطلب: 26334
نایب قهرمان المپیک لندن گفت : با مدیریت جدیدی که بر هیئت کشتی حاکم شده همدان به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،صادق گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که برای بررسی عملکرد یک مجموعه باید مستند و بر اساس آمار نظر،اظهار داشت: نتایج کشتی‌گیران همدانی در مسابقات قهرمانی کشور و مدال‌های آسیایی و کشوری کسب شده در 10 ماهه اخیر نشان می‌دهد کشتی همدان با مدیریت جدید در مسیر پیشرفت و رشد قرار گرفته و با حرکت در این مسیر به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد.

وی افزود: با تغییرات صورت گرفته در رأس هیئت کشتی استان و جمع شدن بزرگان کشتی همدان از جمله آقایان موذن، گودرزی، ایرانی و گیتی در کنار آقای رحیمی فر در این مدت تصمیمات خوب و اثرگذاری گرفته شده که در نهایت به ارتقا سطح و جایگاه کشتی همدان در کشور می‌انجامد.

گودرزی با بیان این که نتایج کشتی همدان در 10 ماهه گذشته بهترین نتایج در 4 سال اخیر بوده گفت: پیشکسوتان و مربیان خوبی از جمله جلال لطیفی، مهرداد سعدی نژاد، مصطفی یونسی‌نیا و عباس بیگلربیگی و سایر مربیان نامدار در کشتی استان همدان در حال پرورش کشتی‌گیران نوجوان و جوان هستند و اگر کشتی همدان با همین فرمان 10 ماه اخیر حرکت کند ما دوباره در تیم ملی و حتی در المپیک صاحب نماینده می‌شویم.

دارنده مدال نقره المپیک 2012 عنوان کرد: در حال حاضر کشتی‌گیران جوان و مستعدی در کشتی همدان فعالیت می کنند که مطرح ترین آنها دانیال شریعتی نیا قهرمان جوانان آسیا، عضو تیم ملی در مسابقات جهانی جوانان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور است. اگر شرایط خوبی برای این کشتی گیران فراهم شود جای خالی بزرگان کشتی همدان پر می‌شود.

نایب قهرمان جهان در مسابقات 2010 مسکو با اشاره به این که هیئت کشتی، پیشکسوتان، مربیان و کشتی گیران باید مثل حلقه‌های زنجیر به هم متصل باشند، اظهار داشت: اگر کسی واقعا قصد کمک به کشتی همدان را دارد نباید به فکر مقام و مسئولیت باشد و بدون چشمداشت و رایگان باید به یاری کشتی بیاید.

گودرزی افزود: من کشتی را رایگان آموختم و زمانی که قبل از قبول شدن در مقطع کارشناسی ارشد در شهرم بودم کشتی را به جوانان رایگان آموزش دادم.

مربی تیم ملی نوجوانان در مسابقات قهرمانی جهان با اشاره به این که در حال حاضر به دلیل مربیگری در تیم ملی و تیم بیمه رازی از استان همدان دور هستم در رابطه با وضعیت خود به عنوان مربی در تیم‌های ملی، گفت: صحبت‌هایی با آقای خادم داشتم که به زودی مشخص می‌شود در چه جایگاه و در چه رده‌ای در خدمت تیم ملی باشم.

مربی تیم بیمه رازی در رابطه با وضعیت این تیم در مسابقات جام باشگاه‌های جهان نیز گفت: چند سالی هست که در تیم بیمه رازی به عنوان مربی مشغول به کار هستم و در این مدت با این تیم 2 قهرمانی و یک نایب قهرمانی در مسابقات باشگاه‌های جهان کسب کردم.

گودرزی با اشاره به این که مسابقات جام باشگاه‌های جهان روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی ایران برگزار می‌شود، گفت: به دنبال این هستیم که نایب قهرمانی سال گذشته را جبران کنیم و جام قهرمانی را در ایران نگه داریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان