تازه ترین مطالب

تاریخ : 15. آذر 1396 - 18:18   |   کد مطلب: 26336
جانشین پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در هشت ماهه امسال تصادفات منجر به فوتی در استان همدان ۷ درصد کاهش یافت، گفت:تصادفات حرجی امسال در استان همدان ۱۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ سعید اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: در هشت ماهه امسال آمار تصادفات منجر به فوتی در استان همدان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 7 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تصادفات در محورهای اصلی شهر همدان به کرمانشاه و همدان به ملایر رخ داده است، افزود: جاده فیروزان و جاده گل تپه به سمت بیجار نیز از مسیرهای هستند که بیشترین تصادفات در این مسیرها اتفاق می افتد.

اسماعیلی با تأکید بر اینکه عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی از مهم ترین دلایل وقوع تصادفات است، تصریح کرد: خواب آلودگی و تخطی از سرعت مطمئنه از دیگر دلایل وقوع تصادفات در محورهای استان است.

جانشین پلیس راه استان همدان تأکید کرد: از نظر وقوع تعداد تصادفات درون شهری بیشتر و از نظر خسارات وارده در تصادفات برون شهری خسارات بیشتر است.

اسماعیلی با بیان اینکه در هشت ماهه امسال تصادفات منجر به فوتی در استان همدان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 7 درصد کاهش یافت، ابراز کرد: امسال تعداد فوتی‌ها بر اثر تصادفات در استان همدان 18 نفر کاهش یافت.

وی در خصوص تصادفات منجر به جرح در استان عنوان کرد: متأسفانه در هشت ماهه امسال تصادفات منجر به حرج نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
سایت رهبر معظم انقلاب