تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. دى 1397 - 15:01   |   کد مطلب: 30168
بهرام ابراهیمی گفت: جشنواره فجر امسال به دلیل این که، امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است مهم است ،با توجه به امورات سیاسی و مهملاتی که خارج از ایران گفته اند که این ها به 40 سال نمی رسند، دیدیم که به 40 سال رسید.

بهرام ابراهیمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص جشنواره فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: جشنواره سال گذشته به نظر من جشنواره بدی نبود؛ چطور در مورد جشنواره حرف بزنم وقتی که خودم بخشی از گزینش جشنواره بوده ام؛ چرا باید راجع به چیزی که خودم در آن بوده ام حرف بزنم؟ وقتی که خودم گزینشگر بخش نمایش رادیویی بوده ام چرا باید در مورد جشنواره حرف بزنم؟

 

وی افزود: خودم چند سال داور بوده ام، سال ها جزو تیم انتخاب آثار بوده ام، من راجع به این چیزها می توانم حرف بزنم که جشنواره فجر به سختی توانسته دوام بیاورد و متشکرم که توانسته دوام بیاورد؛ امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است پس جشنواره امسال هم مهم است، با توجه به امورات سیاسی و چرندهایی که خارج از ایران گفته اند که این ها به 40 سال نمی رسند، دیدیم که به 40 سال رسید.

 

ابراهیمی درباره عملکرد مجلس اظهار داشت: سلام من را به نمایندگان محترم مجلس برسانید، در مورد چیزی که اطلاع نداشته باشم اظهار نظر نمی کنم، این یکی از بیماری های این مملکت است، از ابتدای تاریخ از کوروش کبیر گرفته تا به الان، همه راجع به همه چیز اظهار نظر می کنند چرا؟ من چرا مثلا باید راجع به فیزیک اتم صحبت کنم وقتی سوادش را ندارم؟ چرا باید راجع به امور سیاسی وقتی سوادش را ندارم اظهار نظر کنم؟ هر کسی را بهر کاری ساخته اند.

 

وی درمورد رقص 2 بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در صحنه یک تئاتر اذعان داشت: این کلیپ را ندیده ام، ما در تئاتر چیزی به اسم رقص نداریم. ما در ایران هم چیزی به اسم رقص نداریم، تنها حرکات موزون داریم.

 

بهرام ابراهیمی در پایان گفت: سر یک سریال هستم که قرار است در ایام عید نوروز پخش شود، سریال خاک گرم که کارگردانی آن را جواد ارشاد به عهده دارد.

 

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب