تازه ترین مطالب

تاریخ : 6. بهمن 1397 - 10:15   |   کد مطلب: 31002
معاون فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: تیراندازی افراد ناشناس به خودرو نیروی انتظامی در بندر امام خمینی موجب شهادت ۲ نفر از ماموران کادر و وظیفه کلانتری ۱۳ این شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ به نقل از میزان ، سرهنگ علی قاسمپور اظهار داشت: بامداد شنبه ششم بهمن ماه سال جاری افراد ناشناس در بلوار آیت الله خامنه‌ای شهرستان بندرامام خمینی (ره) خودروی گشت کلانتری ۱۳ این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.

وی افزود: این حادثه حدود ساعت ۳۵ دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهدات رسید و ستوانیکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

معاون فرماندهی انتظامی خوزستان ادامه داد: بر اساس شواهد سرنشینان یک دستگاه پژو خاکستری رنگ به سمت خودرو گشت پلیس اقدام به تیراندازی کرده که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی آن‌ها با سرعت در حال انجام است.

وی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی و جزییات این حادثه به زودی از سوی نیروی انتظامی استان اعلام می‌شود.

در آبان ماه سال جاری نیز مهرزاد خیری یکی از سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان در حین گشت زنی با سارقان مسلح درگیر شده و در این تبادل آتش بین سارقان و نیرو‌های ناجا، به درجه رفیع شهادت نایل شد.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب