تازه ترین مطالب

تاریخ : 24. اسفند 1397 - 21:50   |   کد مطلب: 31925
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه گام دوم انقلاب به افرادی توانمند و انقلابی نیاز دارد، گفت: وجود مجتهدی جوان و فاضل به عنوان نماینده ولی فقیه در همدان جان تازه‌ای به این استان خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ  به نقل از نافع، محمدعلی پورمختار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد: گام دوم که بلندتر از گام اول خواهد بود به  نیروهایی توانمند و با روحیه انقلابی و اراده پولادین و آرمانگرا همراه با واقع‌بینی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه افرادی چون آیت‌الله محمدی و سایر عزیزانی که سال‌ها در راه انقلاب خدمت کرده‌اند سرشار از تجربه هستند، افزود: باید از تجارب گرانبهای این بزرگان در پیشبرد اهداف انقلاب استفاده کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به اینکه تقدیم 8 هزار شهید و مدافعان حرم ما را در پیمودن راه و پیروی از منویات هبری مستحکم‌تر می‌‌کند، گفت: مجتهد جوان، فاضل و با تقوا به عنوان نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه همدان باز هم یک افتخار دیگر برای مردم همدان است و مطمئن هستیم با حضور اآت‌لله شعبانی استان همدان جان تازه‌ای خواهد گرفت.

وی ادامه داد: ما پیشبرد اهداف استان در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و کمک به مدیران ارشد استان و جذب حداکثری که مطالبه مقام معظم رهبری است را در وجود آیت‌الله شعبانی می‌بینیم.

پورمختار تصریح کرد: امیدواریم با حمایت‌های استاندار و نمایندگان از ایشان برای رفع مسائل و مشکلات استان قدم‌های بزرگی برداریم.

وی با بیان اینکه آیت‌الله شعبانی افتخار استان هستند، گفت: ایشان از روستای شهیدپرور بهادربیگ که به روستای مالک اشتر معروف است، یک افتخار برای ما بوده و ما هم عهد و پیمان می‌بندیم که در این مسیر در خدمت ایشان باشیم و در کنار ایشان خواهیم بود.
 
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس مردمی بودن آیت‌الله محمدی را از بارزترین ویژگی اخلاقی ایشان خواند و خاطرنشان کرد: حضور در کنار مردم و باز بودن دفتر ایشان به روی مردم در هر لحظه از دیگر خصایص بارز آیت‌الله حمدی است.

در ادامه امام جمعه ملایر اظهار کرد: آیت‌الله طه‌محمدی از اوایل انقلاب در استان همواره منشأ خیر و برکت بوده و استان تا به امروز از فیوضات آیت‌الله محمدی استفاده کرده و از این پس نیز برخوردار خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری افزود: بنای عالم بر اساس مهر و محبت است و این عالم بر این اساس خلق شده و خدا حقیقت دین را محبت و مودتت معرفی کرده و دین همان مودت است.

وی با بیان اینکه مردم این دیار هرگز زحمات و خدمات آیت‌الله محمدی را فراموش نکرده و نخواهد کرد، گفت: برای ما آیت‌الله محمدی و آیت‌الله شعبانی هر دو محبوب و عزیز هستند و از این پس از محضر آیت‌االله شعبانی استفاده می‌کنیم و ولایتمداری خود را نشان می‌دهیم.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت