تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 26. مرداد 1398 - 12:35   |   کد مطلب: 32507
فرماندار کبودراهنگ در خصوص مداومت مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: چرا ما فقط در هفته مبارزه با مواد مخدر حساس هستیم مبارزه و پیشگیری نباید منحصر به یک هفته باشد در طول سال باید در بحث آموزش همگانی بویزه خانواده ها، پیشگیری و مبارزه با جدیت دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حجت الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر این شهرستان که صبح امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهارکرد: روش های مبارزه با مواد مخدر را باید تغییر داد و اماکن مخروبه در شهر و روستا با مدیریت شهردار و بخشداران شناسایی و تخریب شود هدف جلوگیری از تجمع معتادان است.

وی در ادامه افزود:قسمت هایی از مساکن مهر کبودراهنگ متاسفانه محل تجمع معتادان و افراد ولگرد شده است اینها همگی باید تعیین تکلیف شود.

فرماندار کبودراهنگ با اشاره به اینکه جهت ترک اعتیاد نباید حتی سیگار هم کشید افزود: کسی که ادعای بهبودی کامل دارد حتی یک سیگار هم نباید بکشد اصلی ترین مواد مخدر، سیگار است ۱۰ میلیارد تومان سیگار وارد کشور می‌شود چرا جلوگیری نمی شود؟!

حجت الله مهدوی در خصوص مداومت مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: چرا ما فقط در هفته مبارزه با مواد مخدر حساس هستیم مبارزه و پیشگیری نباید منحصر به یک هفته باشد در طول سال باید در بحث آموزش همگانی بویزه خانواده ها، پیشگیری و مبارزه با جدیت دنبال شود مبارزه با مواد مخدر یعنی سرمایه گذاری در این مملکت، یعنی پدافند غیر عامل، یعنی مصون سازی.

مهدوی با اشاره به ماده ۱۶ مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: ماده ۱۶ استانی است اما در کبودراهنگ واقع شده است به همین دلیل باید ویژه دیده شود اعتبار بدهند باید امتیازی برای شهرستان در نظر گرفته شود.

وی در پایان به استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در سایه تعامل برای کنترل و مبارزه با مواد مخدر سنتی و صنعتی تاکید و خاطر نشان کرد: مبارزه با مواد مخدر باید در اولویت کاری همه ما باشد و همه باید برای ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز پای کار بیایند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب