تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 13. شهريور 1398 - 11:34   |   کد مطلب: 32588
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه نظام اسلامی ما به پیروزی نرسید جز اینکه در هیئت قرار گرفتند، گفت: باور ما بر این است که اگر بخواهیم انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند راهی جز این نداریم که به هیئت‌ها برگردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از نافع،  سردار مظاهر مجیدی در گردهمایی فصلی خدام حسینی ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: هیئت رزمندگان به نوعی منتصب به ولایت و رهبری است.

وی با بیان اینکه جوان‌گرایی از اهداف اصلی هیئت ثارالله است، گفت: این سنت خدا است و سنت‌های خدا تغییرناپذیر است و آینده زمین دست صالحین و نیکوکاران است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس هم هرجا کم می‌آوردیم امید ما ائمه(ع) بود و این روش کمک می‌کرد و بسیاری از مشکلات ما حل می‌شد، افزود: اگر به این باور اعتقاد داشته باشید آینده در اختیار شما خدام است و ذره‌ای شک به خود راه ندهید تا وجودمان را پاک نکنیم، نمی‌توانیم جزء صالحین قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه در هیئت ثارالله بستری وجود دارد که این بسترها برای رسیدن به آن فرد صالح است، تصریح کرد: وجود شهید «همدانی» برای اباعبدالله الحسین(ع) وقف شده بود.

سردار مجیدی ابراز داشت: این یک فرصت است و راه طولانی در پیش داریم و برای اینکار باید خودسازی کنیم چراکه عاقبت بخیری در این صراط است.

وی در خصوص فضای مجازی در ادامه افزود: در دنیای فضای مجازی باید خیلی مراقب باشید با اعتقاد و توسل به اباعبدالله الحسین(ع) و سایر ائمه(ع) پیش بروید چراکه آنها دست ما را می‌گیرند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: اگر ما باور کنیم که آینده این مسیر با قوت الهی دست شما خادمین باشد بسیار باید وقت بگذاریم.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی ما به پیروزی نرسید جز اینکه در هیئت قرار گرفتند، ابراز داشت: باور ما بر این است که اگر بخواهیم انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند راهی جز این نداریم که به هیئت‌ها برگردیم.

سردار مجیدی با تأکید بر تربیت انسان تراز انقلابی تصریح کرد: باید بدانیم کار بسیار مهمی در این هیئت ثارالله انجام می‌دهیم و آن آشنایی جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت است که برگرفته از عاشورا است که با توسل به امام حسین(ع) راه نجات فراهم می‌شود.

وی  با بیان اینکه ما نمی‌خواهیم صرفاً هیئت راه بیندازیم، ابراز داشت: باید نیروی جوان مؤمن تراز انقلاب تربیت کنیم تا بتوان بستری فراهم کرده و حرکت زیبایی را در این زمینه داشته باشیم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب